Czy to początek końca złej passy “uroczej Meghan”? Księżna zyskała nową ksywkę [FOTO]

Meghan Markle/Fot: PAP
Meghan Markle/Fot: PAP

Atmosfera na dworze królewskim jest ostatnio naprawdę niezwykle podgrzana. Skandale, afery, a do tego kłótnie jej kolejnych członków. Czy istnieje szansa, że teraz poprawi się sytuacja chociaż jednego z nich? Księżna Meghan usłyszała coś miłego po bardzo długim czasie…

Meghan Markle od samego początku swojego istnienia na brytyjskim dworze wzbudza niemałe zainteresowanie. Niestety, od wczesnego czasu wiążą się z nim kontrowersje. Jest ona zdecydowanie zaprzeczeniem tego, czego oczekuje się od żony następcy tronu. Tym samym, jest więc przeciwieństwem Kate, która od lat uchodzi za wzór idealny.

Od pewnego czasu jednak nieprzychylne opinie poszczególnych poddanych i delikatny „niesmak” spowodowany jej osobą, zamienił się w istną nagonkę medialną. Mówiono nawet o tym, że Markle przechodzi załamanie nerwowe. Poparte to było słowami samej Księżnej, które padły w wywiadzie dla stacji ITV. Wiadomo też, że napięta sytuacja z jej ojcem nie wpływa pozytywnie na nią ani na jej wizerunek.

W tej całej niechęci do niej i jej męża, teraz pojawiło się jednak pozytywne światełko. Wszystko za sprawą zdjęcia, które zostało opublikowane na oficjalnym profilu pary. Pochodzi ono sprzed roku i jest wspomnieniem miłego gestu Meghan. Otóż właśnie wtedy zdecydowała się na to, aby udać się do The Hubb Community Kitchen, gdzie razem z innymi kobietami przygotowywała posiłek dla potrzebujących.

View this post on Instagram

Spotlight on: The Hubb Community Kitchen It was just one year ago that The Duchess of Sussex made a special visit to the women of The Hubb Community Kitchen to help prepare meals for those in need. The connection between The Duchess and these women began a year prior, as she supported them in the creation of “Together”, a charity cookbook which celebrates the power of cooking to bring communities together. The cookbook showcases recipes from women whose community was affected by the 2017 Grenfell Tower fire in London. Their incredible stories and personal recipes placed “Together” on The New York Times Bestseller List and The Sunday Times Booklist. Today, the women at the Hubb Community Kitchen continue to have a positive impact in their community, across the UK, and around the world. Whether it’s providing a safe space for women and children to come for a hot meal, supporting local schools, serving free lunches to senior citizens, partnering with the Red Cross to provide lunches for refugees, or feeding the homeless – the Hubb helps and heals through their support and sustenance. Thank you, ladies, for the leadership and inspiration that your cooking and love of community brings to all those around you. We remain so very proud of the good work that you continue to do, and cannot wait to see what 2020 brings! Photo © PA / Hubb Kitchen / Jenny Zarin

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Oczywiście na samym początku wylała się fala hejtu na Meghan. Komentarzy bezlitosnych „fanów” nie było końca… w końcu jest ona teraz krytykowana za dosłownie WSZYSTKO, nawet za akcje charytatywne, w których bierze udział. Pozytywnym akcentem okazał się jednak być komentarz przedstawiciela St. Felix Center, czyli organizacji charytatywnej w której kiedyś udzielała się księżna.

„Wielu z nas ma miłe wspomnienia związane z księżną Meghan, która zgłosiła się do nas kiedyś na ochotnika. Wciąż pamiętamy ją jako “uroczą Meghan”. Cieszymy się, że nadal wspiera potrzebujących jako członkini rodziny królewskiej. Chcielibyśmy, aby pewnego dnia ponownie nas odwiedziła” – czytamy na @sussexroyal.

To pierwszy raz od dawna, kiedy ktoś pozytywnie wypowiedział się na temat Meghan. Przydomek „urocza” prezentuje się znacznie lepiej niż „trudna” lub „księżniczka prywatność”, a tak przecież też ją nazywano.

Czy myślicie, że jesteśmy właśnie świadkami zakończenia pewnego, jakże nieprzyjemnego, etapu w życiu tej książęcej pary? To co prawda dopiero mały kroczek, ale przecież właśnie od niego wszystko się zaczyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here