Dagmara Kaźmierska kupiła Conanowi LUKSUSOWEGO MERCEDESA! “Wiesz, że mama cię kocha?”

Dagmara Kaźmierska, Conan
Dagmara Kaźmierska, Conan Foto:instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska kupiła Conanowi nowy samochód za zdaną maturę! “Jak ta lala” – zachwycał się świeżo upieczony student medycyny.

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu “Królowe życia”. Widzowie show pokochali ją za poczucie humoru, szczerość i otwartość. Celebrytka mieszkająca w Kłodzku występuje w show wraz z kolegą Jackiem i synem Conanem.

W tym roku syn celebrytki zdał maturę i dostał się na wymarzone studia. Gdy Conan przyszedł do domu z wynikami matury, Kaźmierska nie mogła nacieszyć się jego sukcesem. Jak się okazało, chłopak dostał 98 procent z matematyki. Z tej okazji dumna mama postanowiła sprezentować synowi nowego mercedesa.

On już dostał nauczkę – był tak długo bez samochodu, że już teraz nie będzie tak szarżował. Kupiłam, jakie kupiłam. Co prawda on wolał jakąś sportową osobówkę, ale bałam się, bo nie jest jeszcze takim doświadczonym kierowcą, za jakiego się uważa. I po prostu obawiałam się, że takie auto, które mu się podobało, na pewno byłoby mniej bezpieczne od tego, które dostał ode mnie – powiedziała Dagmara.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here