Dagmara Kaźmierska pokazała mamę! Dlaczego nie wystąpiła z nią w “Królowych Życia”?

Dagmara Kaźmierska fot. screen player.pl
Dagmara Kaźmierska fot. screen player.pl

Dagmara Kaźmierska od lat występuje w show “Królowe życia”. Dopiero teraz zdecydowała się pokazać fanom swoją mamę. Przy okazji zdradziła, dlaczego nie chciała wystąpić z nią w show.

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu “Królowe życia”. Widzowie show pokochali ją za poczucie humoru, szczerość i otwartość.

Celebrytka mieszkająca w Kłodzku występuje w show wraz z kolegą Jackiem i synem Conanem. Teraz fani “królowej” poznają kolejnego członka jej rodziny!

Ostatnio gwiazda TTV zdecydowała się pokazać zdjęcie z mamą w sieci. Kaźmierska zdradziła, że bardzo jej zależało na tym, aby jej mama wystąpiła z nią w show, jednak kobieta nie chciała. Dlaczego?

Przedstawiam Wam moją mamę Romcię, którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w KRÓLOWYCH. Ale konsekwentnie odmawia, argumentując. TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA. JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ. Ale może kiedyś, kiedyś… – czytamy.

View this post on Instagram

❤️MAMA❤️POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ❤️NAKARMI , NAWET GDY NIE MA ZA CO ❤️PRZYTULI , KIEDY CI SMUTNO ❤️I KOCHA , BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO -CO BYŚ NIE ZROBIŁ ❤️Po prostu 💙MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTÀPI 💙Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię ❤️Którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w 👑KRÓLOWYCH 👑Ale konsekwentnie odmawia argumentując 😜😜😜TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ 💣🙈W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA 😜😜JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ😜🙈Ale może kiedyś , kiedyś … Tymczasem moje dwa serduszka ❤️❤️ @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia ❤️ I teraz już widzicie , że Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci 😜😜😜😜Całujemy mocno ❤️ @conanbestia @optyk.kochanski

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here