Dagmara Kaźmierska szczerze o swojej ciemnej przeszłości. Gwiazda “Królowych Życia”: „Zrobiłam ze swoim życiem, co chciałam”

Dagramara Kaźmierska
Dagramara Kaźmierska Foto:instagram.com/queen_of_life_77

W Polsce to nie jest legalne i trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością – mówiła Dagmara Kaźmierska w jednym z wywiadów. Gwiazda “Królowych Życia” szczerze opowiedziała o swojej mrocznej przeszłości.

Przypomnijmy, Kaźmierska przez blisko 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej. W 2009 roku została zatrzymana na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Skazano ją za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – wyznała Dagmara Kaźmierska.

View this post on Instagram

💖W ŻYCIU WYGRYWA TEN , KTO POKONAŁ SAMEGO SIEBIE . SWOJE ZŁE NAWYKI , EGOIZM … NIEDOBRE EMOCJE ZASTĘPUJE DOBRYMI . I WOLI SIĘ UŚMIECHAĆ UŚMIECHEM DZIECKA , NIŻ WILKA 💝😇💝😇💝Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko . Wygrałam ze wszystkimi , którzy oczekiwali mojego ponownego upadku . Zrobiłam ze swoim życiem TO CO JA CHCIAŁAM 💪Dlatego jestem 👑PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ ŻYCIA 👑👑👑SWOJEGO ŻYCIA 💪💪💪Kochani ❤️Pamiętajcie nad wszystkim czuwa NIEBO . Ale to my podejmujemy decyzje . I te złe i te dobre ❤️🖤Tak więc każdy z Nas jest KRÓLEM SWOJEGO ŻYCIA 👑👑👑I albo Jesteśmy na TRONIE . Albo pod NIM 💪 @krolowe_zycia_official @ttv.pl 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here