Dagmara Kaźmierska teraz podbije rynek muzyczny? Ledwo spróbowała kina

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/ Fot.Instagram

Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik to duet, który zdecydowanie nie ma sobie równych. Gwiazdy serialu “Królowe Życia” oraz “Made in Maroko” zawładnęli sercami widzów. Teraz spróbują swoich sił w muzyce?

W jednym z odcinków serialu dokumentalnego telewizji TTV, mogliśmy zobaczyć parę wykonującą przebój Ireny Santor – “Już nie ma dzikich plaż”. W trakcie śpiewania, dodatkowo, Jacek pochwalił się swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Krótki “występ” niemal natychmiast spotkał się z bardzo pozytywną opinią widzów. Na profilach social mediowych, gdzie ukazał się fragment odcinka, bez problemu odnaleźć można wpisy, które namawiają Dagmarę i Jacka, do spróbowania sił na rynku muzycznym.

Jak dotąd gwiazdy “Królowych Życia” nie odpowiedziały na apel fanów. Patrząc jednak na ilość zajęć, którymi parają się na co dzień, bardzo możliwe, że już niedługo usłyszymy o planowanej płycie. Trzeba by było wtedy jednak przyznać, że Dagmara idzie jak prawdziwa burza! W końcu dopiero co zeszła z planu filmu kinowego Patryka Vegi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here