Daniel Olbrychski pożegnał wnuka. To był skromny pogrzeb

Daniel Olbrychski. Foto: PAP
Daniel Olbrychski. Foto: PAP

Daniel Olbrychski już pożegnał swojego ukochanego wnuka Jakuba. Jak poinformowała żona aktora Krystyna Demska-Olbrychska, uroczystość odbyła się “gronie najbliższych”.

15 marca 2020 roku media obiegła szokująca wiadomość. Wnuk Daniela Olbrychskiego, Jakub, nie żyje. Ciało mężczyzny znalazł przypadkowy przechodzień w lesie w miejscowości Celestynów. 28-latek był częściowo rozebrany. Okazało się, że Jakub od lat zmagał się z depresją i schizofrenią.

– Jesteśmy już po rozpoznaniu. Ciało mojego brata odnaleziono w Otwocku i nie wiemy, jak się tam znalazł. Mama jest ze mną w stałym kontakcie, poruszona całą sytuacją – tylko tyle mogę powiedzieć. To trudny czas dla całej rodziny i proszę o wyrozumiałość – powiedział wówczas brat Kuby, Antek podczas rozmowy z “Super Expressem”.

Jak poinformowała żona Daniela, Krystyna Demska-Olbrychska, mężczyzna został już pochowany.

– We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności… – napisała na swoim facebookowym profilu.

4 KOMENTARZE

  1. Głeboko zastanawia mnie, dlaczego NCZAS publikuje materiały zastępcze godne brukowca; informacje nie mające żadnego znaczenia społecznego – jak w tym przypadku, zamieszczając do tego zdjęcie Olbrychskiego, na którym wygląda jak strzyga???

  2. Panie Danielu … Dla mnie jest Pan kimś .. ..bardzo niepokornym.Wybitnym…trudnym ….i jakże wspaniałym.Jest mi z Panem bardzo popularne drodze.Wspolczuje.Trzeba …żyć dalej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here