Danuta Martyniuk nie wytrzymała! Żona gwiazdora jest WŚCIEKŁA na kochankę syna

Danuta Martyniuk
Zenek i Danuta Martyniukowie/ Fot.Instagram

Zenek Martyniuk ma sporo kłopotów z synem. Zachowanie Daniela nie podoba się również jego matce. Danuta ostro skrytykowała kochankę syna.

Wokół syna Zenka Martyniuka zrobiło się głośno, gdy ten w 2018 roku poślubił 19-letnią Ewelinę. Właśnie wtedy zaczęły się pierwsze problemy: kłótnie, wzajemne oskarżenia oraz problemy z narkotykami.

Zenek i Danuta długo mieli nadzieję, że w ich domu będzie spokój. Niestety syn gwiazdora miał kolejne kłopoty. Żona Daniela też nie wytrzymała i złożyła papiery rozwodowe do sądu w Białymstoku. Mimo to, że Ewelina wciąż jest jego żoną, syn gwiazdora potajemnie spotyka się z byłą dziewczyną.

– Żona odwiozła go na pociąg, bo miał jechać do szkoły w Gdyni. Ale wylądował w Warszawie u byłej kochanki – zdradził Zenon w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Danuta Martyniuk też zabrała głos w sprawie. Żona gwiazdora powiedziała, co sądzi o Faustynie.

– Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Nigdy zresztą nie chciałam (…) Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło – powiedziała.

– Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną – dodała Danuta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here