Danuta Martyniuk oskarża byłą synową o permanentne kłamanie! “Na zawołanie płacze”

Danuta Martyniuk
Zenek i Danuta Martyniukowie/ Fot.Instagram

Danuta Martyniuk nie przestaje wypowiadać się o byłej synowej! Żona króla disco polo tym razem oskarża dziewczynę o bycie nieszczerą.

“Prowokowała go, Daniel chciał kamery założyć. Daniel mówił: Jak mi nie wierzycie, kamery założę w domu, żeby kamery pokazały, jaka ona jest. Ona tak udaje nie wiadomo kogo, na zawołanie płacze, tutaj wyjeżdża smutna, siostry syn odwoził ją raz, mówi tylko wsiadła do samochodu, rozpromieniona, nie widać żadnego kłopotu” – czytamy na Pudelku co Danuta Martyniuk uważa o Ewelinie.

Kobieta dodała również, że nigdy NIE WTRĄCAŁA się w sprawy między synem a jego żoną. Jednak teraz, zrobiłaby wszystko, aby jej ukochana wnuczka, Laura, mogła dorastać wśród Martyniuków.

“Ja bym walczyła nawet, żeby zabrać ją do siebie – zadeklarowała Martyniuk. Żeby opiekę Daniel miał. I my przy pomocy, jako dziadkowie. On nieraz mówi, że najlepiej byłoby Laurę zabrać do nas, a ja dziecku wszystko, jak dorośnie dziewczyna, wszystko jej opowiem. Ja się nie wtrącałam jak oni byli tutaj, ja na targ jak jechałam czy jakieś owoce, do sklepu, dzwoniłam – coś wam kupić? Tak, coś kupić, zawoziłam, nie wtrącałam się nic” – dodała.

Jak myślicie, gdzie powinna dorastać Laura?

27 KOMENTARZE

  1. Kobieto! Jaki kloaczny poziom reprezentujesz! Opamiętaj się i przestań kłapać jęzorem, bo wstyd przynosisz sobie a nie młodej, zestresowanej dziewczynie – matce Twojej wnuczki! Jeżeli podobnie – bez szacunku i przedmiotowo, była traktowana przez rozwydrzonego waszego syna jedynaka, to wcale nie dziwię się jej łzom i desperacji. Czas dorosnąć Pani Danuta!

  2. Takie są sądy rozwodowe. Prawnicy dają kobietom kilka wskazówek, m.in. uważanie co się pisze w sms/mail i celowe pisanie takich rzeczy, że z sms wynika, że to wina faceta, a ona jest tylko biedna, słaba i ma dosyć już upokorzeń itd. Potem te sms są w sądzie istotne. Tak samo kobiety mają spędzać trochę więcej czasu z dzieckiem w trakcie rozwodu i przed, nawet zwalniając się z pracy. I wydawać dużo więcej pieniędzy niż normalnie się wydaje, bo to może świadczyć o wysokości alimentów przyznanych. Gdyby ten Daniel gdziekolwiek pracował, to teraz dostałby zamiast 3 tysięcy, to z 10 tysięcy alimentów. Wszyscy po nim jadą, bo trochę się nie pilnuje chłop, ale może rzeczywiście blondyna go upolowała na alimenty.

    • Na jakie alimenty. Ona pochodzi z dobrej i bardzo zamożnej rodziny. Niech Martyniukowa stara się zastanowi co pisze. Sama ze wsi pochodzi a teraz słoma z butów wystaje.

  3. CzubUS nie nadaje się do małżeństwa. Młoda dziewczyna oczekiwała miłości a spotkało ja rozczarowanie .Jak tu nie płakać. Nowobogacka powinna oddać na leczenie na psychiatrii.

  4. Już jedno dziecko Danuta wychowała. Szuka rozglosu kobieta tylko. Brali ślub to mogła wtedy mowic a teraz nuech zamilknie.dla dobra wszystkich

  5. Na miejscu Danuty bym siedziała cicho i dbała o dobre relacje z byłą synową. Tak to może pozwoliłaby widywać dziadkom wnuczkę. Inaczej zrazi się do nich do końca. A synka za łeb i do roboty, choćby fizycznej. Ciężka praca nauczyłaby go pokory. Choć jak dla mnie jest już zbyt rozpieszczony i popsuty by cokolwiek mogło go uratować. Wyjątkowo odrzucający typ jak na faceta.

  6. A kim wcześniej była mamusia Danielka??? Zwykła pielęgniarka tylko dzieki Zenkowi ma kupę kasy ale za grosz nie ma kultury widać nie daleko pada jablko od jabłoni. Jaka matka taki syn!!!!!

  7. Panie Boze! Jakbym widziala i slyszala moją na szczęście ex-teściową. Pani Ewelino bardzo dobrze Pani zrobiła. Minimum kontaktu z tymi ludźmi. Pozdrawiam serdecznie.

  8. Danuta jest żałosna,bez klasy ,zawistna .Robi z siebie pośmiewisko .Syn idealny ,synowa najgorsza .Masakra . Taką szopkę robić publicznie.I zapewne dopiero się rozkręca .

  9. Czy ta kobieta może wreszcie zamilknąć?? Ewelina powinna iść do sądu żeby im buzie pozamykać, żeby nie mięli prawa przed kamerami się wypowiadać. Ta rodzina, matka i jej syn, są żenujący.

  10. Jak to śmiesznie brzmi ( ja się nie wtroncalam, ale dzwoniłam i pytałam co wam potrzeba) zostaw ty lepiej swoją była synową w spokoju, jest to miła i kochana osoba.

  11. Pani Martyniuk niech już się nie wypowiada bo tylko się kompromituje. Wychowaliście Danielka na narkomana i nierobę a teraz szukacie winnych u innych osób. Zacznijcie od siebie. Kiedyś pieniądze się skończą i pani pewnie powie że to wina Zenka.

  12. Ludzie ogarnijcie się nikt nie jest zainteresowany waszymi brudami. Pierzcie je w swoim gronie. Miejmy nadzieję że chociaż wasza synowa pokaże klasę i nie będzie odpowiadała na wasze publiczne zaczepki

  13. Zabrać dziecko do tego patola.to chyba tylko przekupny sąd mógłby tak orzec, bo na pewno nikt normalny. Psa bym mu pod opieke nie dala. danka masz klapki na oczach.

  14. Martyniukowie chcą wychować drugiego danielka? Nieroba,pijaka,cpuna w wersji żeńskiej?uchowaj Boże.nie chcą płacić alimentów to udają kochającą rodzinkę dla Laury.żenada.Zenek,weż się za nich

  15. Mamusia pana Daniela jest beznadziejna,jeszcze nie tak dawno afiszowała się miłością do synowej, dziś ją oczernia, zwykła prostaczka,jej wypowiedzi są prymitywne i chamskie, totalne dno

  16. Laura powinna doradzać w normalnej rodzinie, z dala od Martyniuków i toksycznej Danki, która wychowała synka nieroba. Ten facet przyprawia mnie o mdłości. 31 lat a zachowuje się jak rozkapryszony bachor, żyje na garnuszku tatusia a matka ma pretensje do całego świata. Spójrz babo kogo wychowałaś !! I nie pieprz tutaj, że jak Laura dorośnie, to jej wszystko opowiesz…o synalku idiocie też?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here