Disco Polo to żyła złota! Największe gwiazdy zgarniają krocie. Mowa o milionach!

Gwiazdorskie upodobania Zenka Martyniuka! Bez czego król disco polo nie wyjdzie na scenę? Foto: print screen z YouTube/Disco Polo Lajf
Gwiazdorskie upodobania Zenka Martyniuka! Bez czego król disco polo nie wyjdzie na scenę? Foto: print screen z YouTube/Disco Polo Lajf

Godzinny koncert za 30 tysięcy złotych i nawet 6 występów w weekend to norma dla największych polskich gwiazd disco polo. Najlepsi z najlepszych rocznie zarabiają miliony, a grają już prawie 25 lat.

Zenek Martyniuk czy Marcin Miller, kto z nas nie zna ich największych przebojów. Szczególnie w ostatnich latach moda na disco polo wróciła, a największe gwiazdy tego nurtu muzycznego zaczynają zarabiać gigantyczne pieniądze.

Mimo, że zarobki gwiazd polskiego-show biznesu to często temat tabu, w muzyce “dyskotekowej” to nie problem. Zdobycie informacji od menadżerów jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych znajomości.

Dodatkowo ogromnym plusem zespołów disco są tak zwane ridery techniczne, czyli wymagania jakie musi spełnić organizator. Najczęściej są one bardzo proste i nie wymagają zbyt dużej ilości sprzętu, dzięki czemu praktycznie każdy może ściągnąć do swojego lokalnego środowiska gwiazdę disco polo.

Kwestią najważniejszą pozostają jednak pieniądze, jakie należy zapłacić za takowy koncert.

Liderem w zestawieniu jest zespół Weekend. Radek Liszewski, lider zespołu wycenia swoje umiejętności wokalne na 30 tysięcy złotych. Drugie miejsce zajmuje zespół Boys, który za godzinny koncert zgarnia kwotę 28 tysięcy. Dopiero na trzecim miejscu znajduje się niekwestionowana gwiazda disco polo czyli Zenek Martyniuk. Zespół Akcent w swoim cenniku przedstawił kwotę opiewającą na 25 tysięcy złotych.

Dalsze miejsca w zestawieniu zajmują takie zespoły jak: Czadoman, After Party i Bayer Full z kwotą 20 tysięcy złotych czy też Top One i Classic żądające za występ po 18 tysięcy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here