Disco polo to żyła złota! Nie tylko Zenek Martyniuk zgarnia ogromne pieniądze

Zenek Martyniuk, Marcin Miller fot. screen youtube.com
Zenek Martyniuk, Marcin Miller fot. screen youtube.com

Mieszkania na wynajem, ekskluzywne apartamenty “na godziny” czy też restauracje. To tylko niektóre z inwestycji, które przeprowadzają gwiazdy disco polo. Kiedyś wyśmiewani, teraz stają się prawdziwymi biznesmenami.

Ponad 20 tysięcy złotych, tyle za każdy występ liczy sobie król disco polo Zenek Martyniuk. Lider zespołu Akcent jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd muzyki disco polo, ale nie oznacza to, że jest jedyny. Na równie wysokie stawki liczyć mogą także artyści z innych grup m.in. Marcin Miller z Zespołu BOYS czy też Tomasz Niecik. Co warto podkreślić, skończyły się jednak czasy trzymania pieniędzy “w skarpecie”. Teraz gwiazdy disco polo otwierają biznesy i inwestują w nie zarobione na koncertach pieniądze.

Lista inwestycji jest naprawdę pokaźna. Z ustaleń tygodnika “Wprost” wynika m.in., iż bardzo twórczy są liderzy zespołu B-QLL. Obecnie są właścicielami dwóch restauracji, jednej na warszawskim Powiślu, drugiej w Łomiankach. W przypadku wspomnianego Tomasza Niecika, wiadomo, że muzyk inwestuje w nieruchomości a dokładniej mieszkania na wynajem. Podobnie lider zespołu Weekend, który posiada ekskluzywne apartamenty w Zakopanem.

W zupełnie inną stronę poszedł Marcin Miller. Imperator disco polo z zespołu BOYS postanowił spróbować swoich sił w branży odzieżowej. Oprócz tego wypuścił do księgarń autobiografię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here