Dlaczego Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt? Prawda wyszła na jaw!

Kuba Wojewódzki fot. screen youtube.com
Kuba Wojewódzki fot. screen youtube.com

Kuba Wojewódzki po raz kolejny spędził Boże Narodzenie za granicą. Dlaczego nie obchodzi świąt w Polsce? Już wiadomo.

Kuba Wojewódzki przez ostatnie lata wyjeżdża na okres świąteczny do egzotycznych krajów. Nie przeszkodziła mu nawet pandemia. W tym roku także wyleciał w ciepłe kraje.

Jakiś czas temu, showman zdradził, dlaczego rezygnuje z tradycyjnego obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że głównym powodem była śmierć rodziców. Wojewódzki wyznał, że ciężko było mu z tym się pogodzić. Od momentu odejścia rodziny, dziennikarz postanowił wiele zmienić w swoim życiu.

– (Śmierć mamy – przyp. red.) była rzeczą, na którą nigdy, mimo że chorowała i teoretycznie przygotowywaliśmy się, to nigdy nie jesteś gotowy. Czy mam o tym opowiadać? Myślę, że pamięć moich rodziców nie zasługuje na to, żeby ją mieszać w cały ten chaos, jakim jest moje życie, w cały ten rock’n’rollowy bałagan, nazywany czasem moralitetem, jakim jest ta biografia – wyznał Kuba.

Showman dodał również, że po śmierci rodziców czuje się sierotą i opowiedział, jak teraz wyglądają jego święta.

– Wyjeżdżam z kraju. Ja świąt nie obchodzę. Od czasu, kiedy zostałem sierotą, spędzam święta z bliskimi mi ludźmi w ciepłych, egzotycznych krajach, gdzie banany i pomarańcze robią za bombki – powiedział gwiazdor.

Z najbliższej rodziny Kuba ma brata, ale nie utrzymuje z nim kontaktu.