Doda i Agnieszka Woźniak-Starak największymi wrogami? Piosenkarka zabrała głos

Czy Doda i Agnieszka Woźniak-Starak są największymi wrogami? Jaka jest prawda? Foto: print screen z YouTube/Milena Gałecka/Wideoportal
Czy Doda i Agnieszka Woźniak-Starak są największymi wrogami? Jaka jest prawda? Foto: print screen z YouTube/Milena Gałecka/Wideoportal

Czy Doda i Agnieszka Woźniak-Starak są największymi wrogami? Mogłoby się tak wydawać, ponieważ obie gwiazdy nie darzą się zbyt dużą sympatią, a przynajmniej tak podają media. A jaka jest prawda?

Czy Doda i Agnieszka Woźniak-Starak są największymi wrogami? Relacje między celebrytkami na pewno były przez jakiś czas napięte.

W marcu 2013 r. Woźniak-Starak postanowiła zrobić materiał o przyrodniej siostrze Dody. Piosenkarka wiedziała o jej istnieniu, jednakże uznała, że godzi to w jej rodzinę, szczególnie w relacje rodziców.

Kilka miesięcy później Doda doznała wypadku na koncercie. Rzuciła się ze sceny w publiczność i nieszczęśliwie upadła. Agnieszka Woźniak-Starak wraz m.in. z Mikołajem Lizutem i Karoliną Korwin-Piotrowską wyśmiali ten fakt w programie “Na językach”.

W lutym 2014 r. Doda miała spotkać się z Woźniak-Starak podczas after party gali “Niegrzeczni”. Wówczas to piosenkarka miała pobić dziennikarkę TVN.

– Mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie, ja wiem jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam i wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja po prostu nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne jest im teraz jakiekolwiek komentowanie – uważa Doda.

Zgadzacie się ze zdaniem piosenkarki?

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here