Doda kradnie zdjęcie innej instagramerki! Cała prawda o trendzie z poduszką

Doda
Doda/Fot.Instagram

Doda znana jest ze swojego skandalicznego zachowania, tym razem jednak posypała się na nią fala krytyki. Stało się tak gdy jej fani odkryli, że zdjęcie, które wstawiła na Instagram jako swoje, było tak naprawdę skopiowane.

Kwarantanna to czas, który z pewnością sprzyja kreatywności i różnym ciekawym pomysłom. Nie powinna więc nas dziwić popularyzacja trendu Quarantine Pillow Challenge. Na czym on polega? To proste! Wystarczy duża poduszka, która posłuży jako sukienka, pasek do obwiązania talii i dodatki wedle uznania! Brzmi całkiem niedorzecznie, ale prezentuje się to zadziwiająco dobrze.

Doda jako pierwsza gwiazda z Polski postanowiła zaprezentować się nam w tym wydaniu. Początkowy zachwyt ludzi jednak szybko opadł gdy wyszło na jaw, że dodane przez nią zdjęcie należało do kogoś innego. Gwiazda zaczęła masowo blokować ludzi, którzy zarzucali jej kradzież.

Doda
Myforteisfashion fot. Instagram / Doda fot. Instagram

Prawdziwym twórcą zdjęcia i tego trendu była instagramerka Firo (po lewej) ze Szwecji. Gdy odkryła, że ktoś przypisuje sobie jej pracę poprosiła swoich obserwatorów o zgłaszanie konta. Doda szybko usunęła zdjęcie ze swoich social mediów. Następnego dnia dodała nowe, tym razem na pewno zrobione przez nią. Nie zasłaniała się telefonem, a całość była zdecydowanie o wiele bardziej w jej stylu. Nie wyjaśniła jednak całego zamieszania, a sprawa wydała się pójść w zapomnienie.

Zaraz za Dodą wiele innych polskich gwiazd zaczęło wstawiać swoje zdjęcia w poduszkowych sukienkach. Zdjęcie zrobiła Maffashion, Joanna Koroniewska czy nawet Jakob Kosel! Uczestnik programu Top Model postanowił przełamać stereotypy i pokazać, że nie tylko kobiety mogą świetnie wyglądać w tej stylizacji. Brawa za odwagę! Czekamy z niecierpliwością na następne trendy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here