Doda ma nowego faceta? Kim jest Max Hodges?

Instagram.com/mistermaxhodges/

Czyżby małżeństwo Dody miało dobiec końca? Amerykański aktor Max Hodges wrzucił dwuznaczne zdjęcia, na których fani rozpoznali żonę reżysera Emila Stępnia.

Doda ma na koncie wiele głośnych związków. Jeden zakończył się nawet dla niej zarzutami, gdy do biznesmena przyszli dresiarze egzekwować pieniądze dla piosenkarki.

Od niemal trzech lat mężem piosenkarki jest Emil Stępień. Doda pobrała się z nim, gdy media żyły aferą z gangsterami.

Jednak wszystko wskazuje, że piosenkarka ma nowego adoratora. Jest nim amerykański aktor Max Hodges.

Instagram.com/mistermaxhodges/

Hodges udostępnił zdjęcia z wakacji w Turcji. Fani bez trudu rozpoznali kobietę, z którą całuje się aktor.

To jednak nie wszystko. „Super Express” wskazuje, że Max już w listopadzie 2019 roku poleciał do Londynu właśnie na koncert Dody.

W sierpniu tego roku bawili się razem na wakacjach, a teraz spotkali w Turcji, gdzie Doda wybrała się z przyjaciółką na urlop.

– Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Max w jednym z komentarzy wyznał Dodzie miłość, a teraz pokazał zdjęcie, którym pochwalił się, że się zaręczył. Czy kobieca dłoń, którą widać na jego zdjęciu należy do Dody? Czy dziewczyna, którą całuje, to na pewno Doda? Piosenkarka milczy i z tego, co nam wiadomo, bawi się w Turcji ze swoją przyjaciółką – wskazuje „Super Express”.

Instagram.com/mistermaxhodges/

Tabloid ujawnił, że Doda i Max znają się od lat, imprezowali razem m.in. w Los Angeles. Reporterzy znaleźli nawet zdjęcia z imprezy, na których Max okazywał dużo czułości Dodzie… i jej przyjaciółce.

Źródło: Super Express

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here