Doda poważnie chora?! Nawet lekarz nie był wstanie jej pomóc [VIDEO]

Doda poważnie
Doda/ Fot.Instagram

Gdy media żyją problemami zdrowotnymi Pawła Królikowskiego, swoją tragedię przeżywa także Dorota Rabczewska. Gwiazda przyznała niedawno, że nagle bardzo zachorowała.

Kochani nie spałam całą noc. O 6. rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniło, albo czajnik się gotował nad lewym uchem… – wyznała piosenkarka w trakcie jednej z relacji na InstaStories.

Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem, może zmienia się pogoda… Więc dajcie znać czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie… Ratunku – apelowała.

Niepokojący jest fakt, że Doda zachowała nagle, a lekarz nie był w stanie jej pomóc. Z ogólnych badań wynika, że nie ma żadnych zmian w uszach piosenkarki.

Wiem, że się o mnie martwicie, więc chciałam wam powiedzieć, że właśnie wracam od lekarza. Wszystko z uchem jest super. Nie mam żadnego stanu zapalnego. Nic, zero.. Błona, cytuje: „różowo, szara, idealna”. Żadnych rzeczy, które mogłyby tam zalegać – wyjaśniła Dorota Rabczewska.

View this post on Instagram

🦾

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Według najnowszych informacji, piosenkarka czeka obecnie na szczegółowe badania m.in. ucha wewnętrznego. Miejmy nadzieję, że nie da się chorobie i wkrótce powróci do zdrowia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here