Doda rozgrzewa na Instagramie! Internauci zszokowani kusym strojem [FOTO]

Smukła i zgrabna Doda. Foto: https://www.instagram.com/dodaqueen/
Smukła i zgrabna Doda. Foto: https://www.instagram.com/dodaqueen/

Dorota “Doda” Rabczewska lubi wrzucać do mediów społecznościowych prowokujące zdjęcia, czym rozbudza internautów do czerwoności. Tym razem przeszła jednak samą siebie.

Karierę wokalistki Doda rozpoczęła 20 lat temu. W tym przypadku piękny głos szedł w parze także z urodą. I choć nad wyglądem Doda co nieco “popracowała” w gabinetach kosmetycznych, to nikt nie może odmówić jej seksapilu.

Lata mijają, a Doda niewiele się zmieniła. Wielu uważa nawet, że wokalistka wygląda teraz lepiej, niż na początku XXI wieku, gdy była gwiazdą nie tylko wielkiej estrady, ale i wielu programów reality show.

Sama Doda robi wiele, by dyskusje na ten temat nie cichły. Co i raz wrzuca do sieci internetowej “kuszące” zdjęcia i tym samym wywołuje internautów do tablicy, by dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

37-latka pochwaliła się właśnie efektem najnowszej sesji fotograficznej. Choć za oknem zima i niespotykane dawno w Polsce mrozy, to u Dody na profilu wprost przeciwnie – gorąco.

Piosenkarka pozowała ubrana w kusą kieckę, która niekoniecznie wszystko zakrywała.

Od razu pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. I jak to zwykle bywa – internauci podzielili się na dwa obozy. Jedni byli zachwyceni figurą i odwagą Dody, drudzy wskazywali, że umieszczanie takich zdjęć w internecie nie przystoi.