Doda zadaje szyku w… aparacie ortodontycznym! Czy ciężko jej się przyzwyczaić?

Dorota Rabczewska/Fot. Instagram: dodaqueen
Dorota Rabczewska/Fot. Instagram: dodaqueen

Doda jest jedną z bardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Jej opinie na temat spraw społecznych są tak samo kontrowersyjne jak jej stroje sceniczne. Tym razem piosenkarka postanowiła zadbać o swoje zdrowie i podzieliła się tym z fanami.

W mediach słyszymy, że Dorota bardzo dba zarówno o kondycję fizyczną jak i zdrowie. Być może dlatego stwierdziła, że to najwyższy czas aby zadbać o swoje uzębienie i dołączyć do grona popularnych aparatek, m. in. Agnieszki Dygant.

Na swoim Instagramie Doda postanowiła pochwalić się aparatem.

Musicie się pogodzić z faktem, że wszyscy, którzy pie***yli głupoty, że mam zrobione licówki, mogą pocałować mnie w d*pę. Właśnie założyłam aparat. Uczę się dopiero mówić, ale jestem szczęśliwa – powiedziała na instastory piosenkarka.

Na szczęście z nowym “nabytkiem” na zębach Rabczewska radzi sobie bardzo dobrze. Zdecydowała się nawet nie przerywać trasy koncertowej!

Dziś jest pierwszy dzień, kiedy nie bolą mnie zęby z tyłu. Mogę gryźć. Przód mnie jeszcze ciśnie, ale wracam do gry – powiedziała.

Fani nie kryją zachwytu jej nowym wyglądem i komplementują “nową” Dorotę.

“Najpiękniejsza aparatka ever!”, “Piękna”, “Mega, mega i jeszcze raz mega!” – czytamy komentarze pod najnowszym zdjęciem. Fani dzielą się także swoimi prywatnymi historiami!

Dorota Rabczewska/Fot. Instagram: dodaqueen
Dorota Rabczewska/Fot. Instagram: dodaqueen