Doda zdradza kulisy filmu o ekskluzywnych prostytutkach! “Nie wszystko złoto co się świeci”

Doda: Lekarze zasługują na hołd od samego Supermana
Dorota Rabczewska-Stępień/Fot. Instagram @dodaqueen

Doda wciela się w nową rolę. Rusza produkcja jej filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Proces przygotowań pochłonął niemal dwa lata. Teraz celebrytka świętuje szczególną dla niej rocznicę.

“Nie wszystko złoto co się świeci😊update: 🥳DZIŚ MIJA DOKŁADNIE 2 lata od kiedy kupiliśmy prawa do książki „dziewczyny z Dubaju”.Nie sądziłam że proces pisania scenariusza przygotowania do filmu jest tak czasochłonny i pracochłonny.To wspaniałe że ciągle się mogę czegoś uczyć i nabywać nowych doświadczeń ale też dzielić się moją wiedzą z innymi🎥” – napisała na Instagramie Doda.

Wcześniej celebrytka pochwaliła się, że ma za sobą dwa tygodnie pracy na planie. Artystka przyznała, że jest to dla nie “przygoda życia”. Reżyserią zajmuje się Maria Sadowska. Na wielkim ekranie pojawią się m.in. takie gwiazdy jak Jan Englert, Anna Karczmarczyk i Olga Kalicka.

Fabuła “Dziewczyn z Dubaju” pokazuje brudny świat ekskluzywnych prostytutek, narkotyków, ogromnych pieniędzy, a także obłudy i wielkiego upadku wielu ludzi z pierwszych stron gazet.

Ekskluzywne prostytutki z Polski podczas dwumiesięcznego wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Wśród ich klientów byli bowiem m.in. biznesmeni, arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy. Film Dody może zatem wywołać spore zamieszanie w wśród celebrytów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here