Dom Cezarego Pazury. Jak mieszka popularny aktor? [FOTO/VIDEO]

Dom Cezarego Pazury. Jak mieszka popularny aktor? Foto: print screen z YouTube/Cezary Pazura
Dom Cezarego Pazury. Jak mieszka popularny aktor? Foto: print screen z YouTube/Cezary Pazura

Jak wygląda dom Cezarego Pazury? Popularny niegdyś aktor wraz z żoną Edytą pochwalili się ostatnio zdjęciami w internecie.

Dom Cezarego Pazury jest przedmiotem zainteresowania wielu internautów. Fraza “jak Cezary Pazura mieszka” jest bowiem niezwykle popularna w wyszukiwarce.

Aktor również sprawdził wyniki wyszukiwania. Sam się zresztą do tego przyznał.

– I fajnie, bo pokazany jest z lotu ptaka nasz domek na Warmii… Ludzie są ciekawi, jak kto mieszka. Teraz jesteście u nas w domu, to jest kawałek salonu. Edytka projektowała tu wszystko, przebudowywała dom, bo wcześniej był takim “kwadraciakiem” – przyznał.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Edyta Pazura pasjonuje się projektowaniem wnętrz. Chętnie więc dzieli się zdjęciami swojego domu na Instagramie. Internauci są zachwyceni jej gustem, o czym nierzadko informują w komentarzach.

– Mieszkamy w domu jednorodzinnym, bardzo wygodnym dla nas. Pewnie ktoś bardziej wymagający zdziwiłby się na jego widok. Jesteśmy tak zwaną “middle class”. Staramy się żyć wygodnie, rodzinnie, blisko siebie – mówił Pazura.

Aktor zwrócił jednak uwagę na ciekawą rzecz.

– Ale gdyby ktoś mnie zapytał, jak mieszka Cezary Pazura, to powiedziałbym mu, że super! Jest tak fajnie, że nie chce mi się z domu wychodzić – dodał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zwycięstwo! Pokój zrobiony👉🏻 zdążyłam 😇💚🤰🏼🤱🏼 Dzisiaj o 16.00 na www.imaybebaby.com mój tekst o bliznach. Dlaczego akurat o tym? To dzięki niezwykłemu zdjęciu,które udało mi się zrobić kilka dni temu. W tym tygodniu przed nami jeszcze 🙋🏼‍♀️ 👉🏻 dom i wnętrza: kwiatowo-balonowe inspiracje 👉🏻 wujek Czarek czyta dzieciom- juz w sobotę na kanale YouTube Maybe Baby, Pazur czyta waszym pociechom bajkę pt: „Kot w butach”. Będziecie miały co włączyć najmłodszym przed snem 🙂 👉🏻przebarwienia w ciąży- jak im zapobiegać? W kolejnym tygodniu przygotowuje dla Was artykuł-gotową listę do pobrania, o tym co należy spakować na poród 🙂 🎒🤰🏼oraz informacje dotyczące krwi pępowinowej. Miłego dnia! #imaybebaby🌈 #maybebaby🍀🌳 #childrenworld #baby #babylove #babyroom @muppetshop

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here