Dorota Chotecka najbardziej wysportowaną aktorką w swoim wieku

Dorota Chotecka najbardziej wysportowaną aktorką w swoim wieku
Dorota Chotecka/Fot. Instagram @dorotachotecka

Gwiazdy grzecznie stosują się do zaleceń rządu i nie opuszcza swoich domów. Dorota Chotecka i Radek Pazura postanowili nawet nagrywać filmiki. Cykl nazywa się “Kwarantanna z Pazurkami”.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura nie przestają dbać o swoich followersów. Para aktorów dodała ostatnio krótkie video na Instagramie. Oboje wznoszą toast specjalnym sokiem, którym jak żartują, walczą z Koronawirusem.

Chotecka na nagraniu siedzi ze splecionymi nogami (pot. po turecku) na kuchennym blacie. Artystka ma 54 lata i sprawności fizycznej może jej pozozdrościć niejedna młodsza fanka.

Fani jednak nie zauważyli kondycji i formy Doroty. Aczkolwiek mimo to, przypadł im do gustu przepis gwiazdy na sok. Internautki od razu zaczęły się dzielić swoimi sposobami na przygotowanie “leczniczego” napoju.

A jak wy spędzacie ten ciężki okres? Napiszcie w komentarzu swoje sposoby na walkę z nudą podczas kwarantanny. Niestety jednak nie każdy stosuje się do odgórnych próśb. W związku z tym, internauci apelują o wprowadzenie mandatów karnych, które mają nastraszyć i zniechęcić Polaków do oddalania się z domu bez ważnej potrzeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here