Dr. Dre ma tętniaka mózgu. Legenda hip-hopu w szpitalu

Dr. Dre w teledysku do kawałka
Dr. Dre w teledysku do kawałka "I need a doctor" Źródło: YouTube

Legendarny amerykański producent, raper i potentat hiphopowy został przewieziony do szpitala w LA. Muzyk ma ponoć tętniaka mózgu.

Dr. Dre trafił w poniedziałek do szpitala Centrum Medycznym Cedars – Sinai w Los Angeles na oddział intensywnej terapii z podejrzeniem tętniaka mózgu. We wtorek po wystąpieniu krwawienia został on przewieziony bezpośrednio na OIOM.

Pierwszy miliarder w przemyśle hiphopowym był podobno przytomny i stabilny, lekarze wykonali serię testów. Prasa i przyjaciele Dr. Dre poinformowali, że jest on w szpitalu i prosili o modlitwę w jego intencji.

55-latek kilka godzin temu wydał oświadczenie, w którym poinformował o swoim stanie zdrowia.

– Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowanie i życzenia powrotu do zdrowia. Mam się świetnie i jestem pod opieką fantastycznych medyków. Wkrótce wyjdę ze szpitala. Dziękuję wspaniałym lekarzom w Cedars. – napisał muzyk na Instragramie.

Media spekulują, że nagłe pogorszenie się stanu zdrowia legendarnego hiphopowca może być spowodowane sprawą rozwodową. Żona rapera Nicole złożyła papiery rozwodowe po 24 latach małżeństwa – domaga się milionowych alimentów.