Dramat gwiazdora „Świat według Kiepskich”. Nieuleczalna choroba zmieniła jego życie

Dariusz Gnatowski/ fot. Kadr z serialu "Świat według Kiepskich"

Dariusz Gnatowski, znany z roli Boczka w serialu “Świat według Kiepskich”od lat zmaga się z nieuleczalną chorobę. Aktor zmienił się nie do poznania.

Dariusz Gnatowski głównie znany jest z roli, którą gra już od ponad dwudziestu. Postać Arnolda Boczka sąsiada rodziny Kiepskich dała mu sławę i rozpoznawalność w całym kraju.

Jak się okazało, aktor od lat zmaga się z nieuleczalną chorobą. 10 lat temu zdiagnozowano u niego cukrzycę typu drugiego.

Zrobiłem sobie badanie i pani doktor powiedziała: “Ma pan podwyższony cukier, proszę oto tabletki”. Ja zjadłem paczkę tabletek i na tym się skończyło moje leczenie. Wtedy nikt mi nie powiedział, że to jest choroba przewlekła, że należy się leczyć, przychodzić na badania, kontrolować to itd. – wyznał Gnatowski.

Dariusz poddał się restrykcyjnej diecie, dzięki czemu przez ostatnie lata bardzo mocno schudł. Teraz wygląda całkowicie inaczej.

Oprócz tego, że musiałam po prostu zadbać o zdrowie, nastał w moim życiu taki czas, że zacząłem wyraźnie widzieć w lustrze wszystkie swoje wady – dodał.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here