Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Mają poważne kłopoty!

Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora! Mają poważne kłopoty! Foto: print screen z YouTube/ Dowbory Be Happy
Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora! Mają poważne kłopoty! Foto: print screen z YouTube/ Dowbory Be Happy

Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora ma związek z epidemią koronawirusa. Wprowadzone przez rząd obostrzenia spowodowały, że nie mogą normalnie zarabiać. Para najbardziej martwi się o spłatę ogromnego kredytu.

Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora rozpoczął się kilka dni temu. W związku z epidemią koronawirusa, rząd wprowadził obostrzenia mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji. W ich skutek odwołano wiele imprez kulturalnych.

Najgorsze było zdjęcie z anteny show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Prowadzenie tego programu stanowiło bowiem główne źródło dochodów Macieja Dowbora.

– To było ich główne źródło dochodu. Maciek w Polsacie jest bardzo ceniony, zwłaszcza przez dyrektor programową Ninę Terentiew. Dwie edycje programu w ciągu roku oraz wynagrodzenie, które otrzymywał za prowadzenie imprez pozwalały jemu i Joasi na spokojne życie. Ale teraz wszystko się zmieniło – powiedział znajomy pary.

Joanna Koroniewska również znalazła się w poważnych tarapatach. Teatry pozostają bowiem nieczynne, więc nie gra w spektaklach.

Największym obciążeniem domowego budżetu jest willa położona w warszawskim Wilanowie. Para na jej zakup zaciągnęła bowiem kredyt we frankach szwajcarskich. Był nawet czas, że Dowbor i Koroniewska chcieli sprzedać nieruchomość, jednakże wycofali się z tego pomysłu.

– Nie chcieli pozbywać się pięknych wspomnień, które się z nim wiążą. To przecież tu na dobre rozkwitła ich miłość, to tu oboje z zapałem urządzali wszystkie wnętrza, dbając o każdy detal, to tu pierwsze kroki stawiały ich córeczki, Janinka i Helenka – powiedziała dla magazynu “Na Żywo” znajoma pary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here