Dramat w życiu Agaty Kuleszy. Dziwne wpisy męża. Kompletnie oszalał z powodu rozwodu?

Agata Kulesza fot. Wikimedia Commons
Agata Kulesza fot. Wikimedia Commons

Rozwód małżeństwa Agata Kulesza – Michał Figurski to, pozostając w konwencji filmowej, prawdziwy dramat. Aktorka stale miewa kolejne problemy ze swoim, jeszcze obecnym, mężem. Jego ostatnie wpisy w mediach społecznościowych wyglądają wręcz jak szaleństwo.

Przypomnijmy, Agata Kulesza była żoną Marcina Figurskiego przez blisko 13 lat. Parą są jednak zdecydowanie dłużej. W ostatnich miesiącach głośno zrobiło się jednak o życiowym dramacie Kuleszy. W domu zaczęła pojawiać się policja, a rodzina otrzymała nawet tzw. niebieską kartę, związaną z przemocą domową.

Figurski miał się leczyć psychiatrycznie, jednak nie poddał się terapii. Kobieta nie chciała dłużej czekać i złożyła papiery rozwodowe.

W ostatnich dniach mąż aktorki postanowił m.in. zmienić swój status na facebooku, ogłaszając się jako … wdowiec. We wszelkich wpisach dotyczących żony wyraża się o niej jako “powódka” lub “pani Kulesza”.

Nie wiadomo, jak długo potrwa jeszcze dramat Agaty Kuleszy. Trzeba jednak przyznać, że jej umiejętności aktorskie są na wyjątkowo wysokim poziomie. Mając tak ogromne problemy potrafi ukryć sprawy rodzinne głęboko w sobie.