Dziennikarka TVN będzie pracować u Kurskiego! Skąd taka zmiana?

Karolina Pajączkowska kończy współpracę z TVN BiS, 10 listopada ma rozpocząć swoją karierę w redakcji zagranicznej TVP Info. My już wiemy jakie będzie jej pierwsze zadanie w nowej pracy.

Kobieta była związana z TVB BiS od 2016 roku. Prowadziła tam anglojęzyczny serwis informacyjny, a także program “Debata młodych”- na stanowisku reporterki i prezenterki. Natomiast swoją karierę zaczynała w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. Próbowała również swoich sił w modelingu.

W 2011 roku wzięła nawet udział w II edycji Top Model. Uzyskała tytuł Miss Polonia Studentek. Brała także udział w zagranicznych konkursach piękności. Posługuje się trzema językami: francuskim, hiszpańskim i angielskim. Jest również absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną.

Już 10 listopada zadebiutuje w Telewizji Polskiej, jej pierwszym zadaniem będzie przedstawienie relacji z wyborów parlamentarnych w Madrycie. W Hiszpanii wygrała Hiszpańska Socjalistyczna Partia Robotnicza. Jednak Pedro Sanchez nie utworzył rządu większościowego. Wybory odbędą się ponownie.

Comments are closed.