Afera z biustem dziennikarki TVP Info. Karolina Pajączkowska tłumaczy [VIDEO/FOTO]

Karolina Pajączkowska prezenterka TVP Info.
Karolina Pajączkowska prezenterka TVP Info. (Instagram/Karolina Pajączkowska)

Prezenterka TVP Info Karolina Pajączkowska stała się celem ataków w mediach społecznościowych. Po wtorkowym programie, w którym zaprezentowała się w sukience z dekoltem internauci zaczęli czepiać się jej wydatnego biustu. Dziennikarka skomentowała całą sytuację na Instagramie i podkreśliła, że nie interesuje ją atencja i rozgłos.

Pajączkowska pojawiła się w TVP Info w listopadzie w 2019 roku, gdzie przeszła z TVN24 BiS. Specjalizuje się tematyce międzynarodowej. Jedak to nie kompetencje dziennikarki są dla widzów najważniejsze, a jej uroda.

Po tym jak prezenterka założyła podkreślającą figurę sukienkę ze sporym dekoltem w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się komentarze, często złośliwe odnoszące się do jej biustu.

“Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem 😱 Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna 😱 Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie” – napisał na Instagramie.

View this post on Instagram

Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem 😱 Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna 😱 Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie 🤚🏻❌❌ #seksizmstop #jestemkobietą #mamprawożyćjakchcę

A post shared by Karolina Pajączkowska (@karolina_pajaczkowska) on

Później postanowiła jeszcze w filmiku opublikowanym również na Instagramie, wyjaśnić kilka kwestii. Na samym wstępie zapewniła, że nie szuka uwagi, ani rozgłosu.

– Jeśli myśleliście, że jestem kolejną aspirującą celebrytką to muszę was rozczarować – mówiła. Pokreśliła, że poza tym, że jest profesjonalną dziennikarką to jest też człowiekiem, wrażliwym człowiekiem, a cała ta sytuacja ją zabolała.

 

20 KOMENTARZE

    • Ty pewnie jesteś tym “chłopem z bjustem”, a nie jakimś tam les.. A po za tym walnij się w ten seksistowski głupoli lgbt-owski dzban omyłkowo nazwany głową.

  1. Wszystko ma OK ta prezenterka. Oprócz tego iż mam fobię wobec dużych biustów. Tylko niedorostki vel maminsynkowie tęsknią do dużych biustów (cyców).

  2. Dlatego jest prezenterką w TVP dla ogłupiania motłochu. Babki z dużymi cycami w telewizji to dla takich nieokrzesanych emocjonalnie dlatego robi się z nich prezenterki i “dziennikarki” etc. Zamiast info to oczy wlepione w cyce i we wszystko uwierzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here