Agata Młynarska o pandemii: “Nie uda mi się wygrać z wirusem”

Agata Młynarska
Agata Młynarska/ Fot.Instagram

Agata Młynarska boi się koronawirusa. To kolejna znana osoba, która publicznie wyraża swoje obawy. Mają one związek z jej ogólnym stanem zdrowia.

Agata Młynarska boi się koronawirusa, mówiła o tym w rozmowie z “Faktem”. Zdradziła przy tym, że cierpi na chorobę, która w połączeniu z infekcją, może poważnie zagrozić jej życiu.

– Ograniczyłam liczbę spotkań, prowadzę rozmowy przez telefon, pracuję z domu, ze znajomymi jestem w kontakcie e-mailowym. Trzeba mieć wielką pokorę wobec takiej pandemii. Nie bagatelizować, nie chojrakować. To, co teraz powinniśmy zrobić, to na jakiś czas odizolować się od innych ludzi. Po pierwsze, niektórzy mogą nawet nie wiedzieć, że są nosicielami wirusa. Po drugie, my sami możemy być zakażeni i przekazać wirusa swoim bliskim, np. rodzicom, dziadkom. Dlatego kto może, niech zostaje w domu. Bez wyjątku – mówi dziennikarka.

Kolejne słowa mogą być zaskoczeniem dla wielu fanów gwiazdy.

– Bardzo trudno jest sobie wyobrazić niebezpieczeństwo, którego bezpośrednio nie widać. Czasem liczymy na to, że może ono spotkać wszystkich, tylko nie nas. Ja na to nie liczę. Choruję na chorobę autoimmunologiczną, więc wiem, że nie uda mi się wygrać z wirusem. Nie histeryzuję, tylko bardzo racjonalnie podchodzę do sprawy – dodaje Młynarska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here