Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła fortunę! Teraz pławi się w luksusie

Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła fortunę! Teraz pławi się w luksusie
Agnieszka Woźniak-Starak/Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak mocno przeżyła odejście swojego męża. Nagła i tragiczna śmierć Piora Woźniak-Staraka spowodowała, że wdowa zrezygnowała z pracy. Po blisko pół roku wraca, ale już nie do TVN-u.

Agnieszka Woźniak-Starak przez dłuższy czas unikała kontaktu z ludźmi. Podejrzewano, że prowadząca “Big Brothera 2” przechodzi poważną depresję. Jej nagła informacja o bezterminowym urlopie wsrząsnęła fanami. Na szczęście godnie ją zastąpiła Gabi Drzewiecka, znana m.in. z programu “Zanim cię zobaczę” TVN Style.

Agnieszka Woźniak-Starak po kilku miesiącach dopiero zaczęła dodawać zdjęcia na swoim Instagramie. Po raz pierwszy, wielbiciele zobaczyli ją uśmiechniętą. Milionerka, która odziedziczyła niebotyczny majątek ostatnio udostępniła foto swojej willi.

Nie ma wątpliwości, że wdowa pławi się w luksusie. Prezenterka być może już nigdy nie wróci na ekrany telewizorów. Otóż absolutnie nie ma takiej potrzeby.

Piotr Woźniak-Starak pozostawił po sobie fortunę i świetnie prosperującą firmę. Gwiazda TVN-u najwidoczniej nie potrafi odnaleźć się w nowej dla niej sytuacji, w której to ona “rozdaje karty”. Niemniej jednak, jak widać powoli przyzwyczaja się do statusu wdowy-miliarderki…

Fanom odjęło mowę, gdy ujrzęli luksusowe wnętrza Wożniak-Staraków. Niewykluczone, że podczas całkowitego odcięcia od świata, Agnieszka zafundowała sobie małą metamorfozę domu. Jakkolwiek z takimi zasobami finansowymi mogłaby remontować swoją willę kilka razy w roku. Aktualny stan zwala z nóg.

View this post on Instagram

Kocham

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here