Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła wielkie marzenie tragicznie zmarłego męża. Opowiedziała też o ostatnim jego filmie

Agnieszka Woźniak-Starak. / foto: PAP
Agnieszka Woźniak-Starak. / foto: PAP

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci męża udzieliła wywiadu. Podczas rozmowy z Dorotą Wellman na antenie TVN-u opowiedziała o tym jakie marzenia miał jej tragicznie zmarły mąż oraz o tym jak wielkie wsparcie otrzymywała po jego śmierci. 

W piątek na ekrany kin wszedł ostatni film Piotra Woźniak-Staraka, który był producentem. “Ukryta Gra” reżyserii Łukasza Kosinowskiego obsadzona została znakomitymi aktorami. W thrillerze szpiegowskim główne role zagrali Robert Więckiewicz i Bill Pullman.

W wywiadzie Agnieszka opowiedziała o przygotowaniach do premiery ostatniego filmu jej tragicznie zmarłego męża, który utonął w sierpniu na jeziorze Kisajno. – To było bardzo intensywne wydarzenie. I to było abstrakcyjne w tej sytuacji, ale też i niesamowite, bo film jest bardzo ciepło przyjmowany przez widzów – mówiła na antenie TVN.

Dalej zdradziła też kulisy powstawania filmu “Making off”, który wyreżyserowała osobiście. Produkcja opowiadała o ostatnim filmie Piotra Woźniak-Staraka.

– Nie było w Polsce takiej produkcji. Bo to jest film od początku do końca zrobiony w Polsce i za polskie pieniądze. Zrealizowany został w języku angielskim na międzynarodowy rynek, na ten polski też. Z ogromnymi perturbacjami po drodze i dramatycznymi sytuacjami, które będzie można w tym “Making offie” zobaczyć – powiedziała Dorocie Wellman.

Agnieszka Woźniak-Starak w trakcie wywiadu postanowiła opowiedzieć też o wielkim marzeniu Piotra.

– Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał być jego debiut reżyserski. On o tym marzył – przyznała.

Na koniec Agnieszka opowiedziała jak ciężko jest jej bez tragicznie zmarłego męża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here