Chajzer w rozpaczy?! Po operacji nic nie jest jak dawniej

Chajzer w rozpaczy?! Po operacji nic nie jest jak dawniej
Filip Chajzer/Fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer miał poważne problemy z kolanem. Dziennikarz przeszedł poważną operację i ma okres rehabilitacji. Nie może już sobie pozwolić na taką aktywność, jak dawniej. Gospodarz śniadanowki jest w rozpaczy.

Pod koniec ubiegłego roku, Filip poszedł “pod nóż”. Redaktor bardzo przeżywał zabieg na swoim Instagramie, gdzie udostępnił nawet zdjęcie ze szpitala. Nie pomagał mu w tym czasie hejt internautów, którzy bezdusznie krytykowali jego żart z ataku paniki w programie. Od operacji minęło już trochę czasu, ale Chajzer zdaje się być w rozpaczy.

Dziennikarz dodał post z pola golfowego. Zanim zaczęły się jego problemy zdrowotne był dość aktywny. Uwielbiał on uprawiać różne sporty. Niestety jak zaznaczył, teraz może sobie pozwolić tylko na swing…

Chajzerowi z trudem przychodzi zaakceptowanie wielu wyrzeczeń związanych z operacją kolana. Nie może już ruszać się tak, jak wcześniej. Mnóstwo ograniczeń mimo młodego wieku jest dla niego dość trudne do zaakceptowania.

Jak oznajmił swoim fanom, gdy rehabilitacja pójdzie zgodnie z planem, powoli będzie mógł wrócić do normalności. Niestety nie będzie to forma, jaką mógł się poszczycić do tej pory. Póki co pozostaje mu sumiennie wykonywać ćwiczenia i żyć wspomnieniami. Miejmy nadzieję, że proces rekonwalescencji okaże się sukcesem, a Filip niebawem dojdzie do szczytu swoich możliwości. Oczywiście mocno trzymamy kciuki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here