Gabi Drzewiecka ma już dość! Fani zaniepokojeni nowym zdjęciem gwiazdy TVN [FOTO]

Gabi Drzewiecka ma już dość! Powodem TVN?
Gabriela Drzewiecka/Fot. Instagram @g_rulez

Fanów zaniepokoiło ostatnie zdjęcie znanej dziennikarki. Gabi Drzewiecka sfotografowała się w łóżku i udostępniła to na Instagramie. Tam właśnie prowadząca drugą edycję “Big Brother 2” planuje spędzić weekend.

Gabi Drzewiecka to jedna z najbardziej uśmiechniętych i pozytywnych gwiazd TVN-u. Zdawać by się mogło, że jej energia nigdy się nie kończy. Marazm Drzewieckiej przeraził fanów. Pojawiły się podejrzenia o depresji spowodowanej aktualnie panującą pogodą.

Fakt faktem każdy czasami potrzebuje odpoczynku. Gabi jednak nie przyzwyczaiła do tego swoich followersów. Dziewczyna wychodzi z jednego projektu, by zaraz rozpocząć kolejny i tak w kółko. Poza TVN-em, Drzewiecka pracuje w radiu. Program “Gabinet dźwięku” pozwala jej na spotkania ze światowej sławy gwiazdami.

Gabi spełnia się w tym co robi i z dumą mówi o sobie, że jest dziennikarką muzyczną. ChilliZet dało jej mnóstwo możliwości, które ta teraz wykorzystuje. Fani pokochali ją jako prowadzącą “Zanim cię zobaczę”, następnie świetnie sobie poradziła w zastępstwie za Agnieszkę Woźniak-Starak. Widzowie jednogłośnie stwierdzili, że dzięki niej, format jest świeższy i o wiele lepiej się go ogląda.

Niestety podczas wiosennej ramówki TVN, nie zaprezentowano kluczowych programów Gabi. Czyżby jednak w tym sezonie nie pojawiła się na antenie? Być może właśnie to jest powodem gorszego stanu zdrowia dziennikarki. Niemniej jednak miejmy nadzieję, że jej stan jest przejściowy. Partner Drzewieckiej z pewnością postawi ją do pionu.