Ibisz radzi jak dodać pikanterii w łóżku

Ibisz radzi jak dodać pikanterii w łóżku. Wabik na eks?
Anna Nowak-Ibisz/Fot. Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Anna Nowak-Ibisz, czyli słynna “Pani Gadżet” tym razem zagląda głęboko w łóżka swoich widzów. W ostatnim odcinku postanowiła doradzić, w jaki sposób uatrakcyjnić sobie zbliżenia. Czyżby jej wiedza była powodem częstych kontaktów z eks mężem?

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Owocem tego związku jest już nastoletni Vincent, który ma już za sobą pierwsze kroki na szklanym ekranie.

Prezenterzy zgodnie twierdzą, że to właśnie syn jest powodem ich częstych spotkań. Niemniej jednak dziennikarz nie dodaje tylu zdjęć ze swoją byłą żoną.

Walentynkowy program “Pani Gadżet” wzbudził wielkie zainteresowanie, ale i kontrowersje. Póki co, Polacy nie lubią otwarcie rozmawiać na tematy tabu. Zazwyczaj nie poruszają ich wcale. Stąd też takie zamieszanie w związku z głośną premierą ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej “365 dni”.

Anna Nowak-Ibisz jest na czasie, jeśli chodzi o jakiekolwiek nowinki techniczne. Nic dziwnego, że wszelkie akcesoria łóżkowe, także nie są dla niej obce. Prowadząca format “Pani Gadżet” jak widać jest świetnie zaznajomiona z miłosnymi sztuczkami. Komentarze fanów pod promującym postem mówią same za siebie…

Jak wiadomo, jej eks również dziennikarz posiadający swój własny format w konkurencyjnej stacji, też chętnie porusza niewygodne tematy. W “Demakijażu” już nieraz dociekał dość intymnych kwestii z życia swoich gości. Wszystko wskazuje na to, że pod tym względem idealnie się dobrali. Zatem być może przy odrobinie szczęścia jest szansa na powrót lub przynajmniej wspólne Walentynki…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here