Krzysztof Ibisz jako Święty Mikołaj i pies

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz/Fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz podbił serce niejednego internauty, który zobaczył prezentera w mikołajowej czapce. Największe wrażenie robi jednak pies dziennikarza. Święty Mikołaj w tym wydaniu rozczuli każdego miłośnika czworonogów.

Krzysztof Ibisz słynie ze swojego zamiłowania do zwierząt. Prezenter uwielbia czworonogi. Jego pies jest jego wielką miłością i wcale on tego nie ukrywa. Zadowolony i dumny przywdział czapkę i utulił swojego pupila jako Święty Mikołaj. Pies nie doczekał się niestety przebrania, a z pewnością razem wyglądaliby jeszcze lepiej.

Ibisz lubi chwalić się swoim domownikiem. Ale tym razem to ani on ani pies nie mieli być najważniejsi w całym poście. Uwagę przykuwa podejście Krzysztofa do życzeń. Jak uważa, Święta to okres płytkości, banału i powierzchowności. Ludzi wysyłają z automatu takie same życzenia, w ogóle w nie nie wnikając. Wyszukują śmieszny wierszyk bądź powielają go po innych.

Najpiękniejsze życzenia, jak twierdzi to te spersonalizowane, które są skierowane specjalnie do ciebie. Ludzie je składający mają świadomość z czym się borykasz, jakie masz problemy i o czym marzysz. Tak samo jest z prezentami. Wpierw należy dokładnie poznać obdarowywanego człowieka, jego pasje, pragnienia, przywary, to czego nie lubi i to o czym marzy… Ciekawe zatem jakie życzenia i podarek dostał od Ani…

 

View this post on Instagram

Smakując świąteczne potrawy na dowolnie wybranym boku, czytam życzenia i myślę sobie, że gdyby się spełniły, byłbym bogatszy od Sułtana Brunei, wyższy od Prokopa, biegał bym na setkę poniżej 10s , przekazywał właśnie światu życzenia na żywo z międzynarodowej stacji kosmicznej i oczywiście byłbym przewlekle zdrowy😅 . Podoba mi się to👍. Uwielbiam spersonalizowane życzenia i za nie dziękuję🙏. Dostaję również dziesiątki życzeń od osób których nie znam w stylu „ najlepsze życzenia składa Jurek z rodziną” albo setki życzeń z tzw. automatu czyli „ Wesołych Świąt życzą Kowalscy”. Przyznam, że takie życzenia nie należą do moich ulubionych🙄. Czy nie macie wrażenia, że zalewa nas w tym czasie ogromna ilość banału, że jest tak płytko i powierzchownie dookoła, że święta tracą swój pierwotny charakter? Jakie życzenia Was zaskoczyły , zdziwiły lub co Was w czasie świąt po prostu drażni? 🧐Ściskamy Was z kanapy z Nicponiem jeszcze świątecznie🌲🎅🏻🐾🙋🏻‍♂️ #bożenarodzenie #wesolychswiat #🐾🙋🏻‍♂️

A post shared by Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here