Krzysztof Ibisz z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz razem na kwarantannie [FOTO]

Ex żona i ex mąż: Ibiszowie razem na kwarantannie
Krzysztof Ibisz z Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentem/Fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Ibiszowie nie przestają zaskakiwać swoich fanów swoimi spotkaniami. Jak deklarują, są one podyktowane jedynie dobrem ich syna. Co tygodniowe spotkania, utrwalane w mediach społecznościowych to norma.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz nie tracą ze sobą kontaktu. Mimo, iż para już dawno jest po rozwodzie, czyżby uczucie jeszcze nie wygasło? Żadne z nich nie przyznaje się jednak, że obydwoje nie potrafią bez siebie żyć. Ibiszowie za powód bliskich relacji podają dobro ich syna Vincenta.

Para prezenterów wspólnie kwestowała na Powązkach we Wszystkich Świętych. Średnio ran na tydzień Krzysztof udostępnia rodzinne zdjęcia, czy też relacje. Ostatnio gwiazdor Polsatu pojawił się na profilu Nowak-Ibisz. Ta oczywiście podpisała post, sugerując dumę z dziecka, które dumnie kroczy śladami rodziców i z pewnością kiedyś ich zastąpi w mediach.

Między wierszami Pani Gadżet skomplementowała ex męża, pisząc że ich syn uczy się od najlepszych. Fani od razu powzięli kwestię podobieństwa chłopca do zdolnych i pięknych rodziców.

Mimo kwarantanny, Ibisz nie traci czasu na samotne siedzenie w domu z psem. Ten czas również postanowił spędzić z byłą żoną. Razem z Vincentem i Nicponiem wybrali się na łono natury. Oczywiście nie mogło się obyć bez wspólnej fotografii. Ta bardzo szybko wylądowała na portalu społecznościowym. Może zatem jeszcze nie wszystko przesądzone, gdyż oboje prezenterzy są nadal singlami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here