Kuba Wojewódzki WPADŁ w złe towarzystwo?!

Wojewódzki uczy przedszkolaków! To koniec kariery w TVN?
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_w

Kuba Wojewódzki, jak każdy ma różne towarzystwo. Poza śmietanką towarzyską show biznesu, showman ma też znajomych z innych kręgów. Jak się jednak okazuje, dziennikarz może czuć się spokojny. Nieodpowiednie otoczenie mu póki co nie grozi.

Kuba Wojewódzki od lat jest w czołówce najbogatszych i najbardziej wpływowych dziennikarzy. To on kształtuje opinię publiczną i decyduje, kto w tym momencie jest aktualnie na topie. Wszystko zależy od tego czy dany celebryta usiądzie u niego na kanapie czy nie. Jak zażartował w jednym z wywiadów, zaproszenie do jego show jest ostatnim punktem wędrówki po sławę.

Król TVN-u mimo, że bardzo dużo osiągnął, stara się nie wywyższać nad innymi. Chętnie pomaga swoim praktykantom i ma świetny kontakt z własnymi pracownikami, którzy pracują przy produkcji jego autorskiego programu. Ci uwielbiają Kubę. Na planie nie wprowadza nerwowej atmosfery, jak i nie szczędzi żartów całemu zespołowi.

Dziennikarz ostatnio zamieścił zdjęcie na swoim profilu na Instagramie w towarzystwie aktorki, modelki i scenarzystki. Jak określił “kolację mistrzów” spożywał z Mają Ostaszewską, Anją Rubik oraz Małgorzatą Szumowską. Redaktor chciał podkreślić odpowiedni dobór towarzyszek i ich nadzwyczajność, komplementując je za pomocą odniesienia się do cytatu swojej babci, który wprawnie skomentował:

– Moja Babcia często mawiała ~ Wnusiu, żebyś tylko nie wpadł w złe towarzystwo… Babciu. Udało się.

Babcia mogłaby być dumna z takiego wnuka, który nie dość, że obraca się w dobrym towarzystwie to jeszcze wie, jak je docenić, sprawiając tym samym przyjemność. Chyba wiele osób nie spodziewało się tego po królu kontrowersji…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here