Martyna Wojciechowska pochwaliła się romantycznym zdjęciem. Takie ujęcia to rzadkość [FOTO]

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska
Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska Foto:instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska opublikowała w sieci bardzo romantyczne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim. Fani są zachwyceni. Takie ujęcia u nich to rzadkość.

W czerwcu 2018 roku Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski po raz pierwszy pojawili się publicznie jako para. Podróżnicy należą do tych osób, które bardzo chronią swojej prywatności. Nic dziwnego, że o szczegółach ich związku mało co wiadomo. Jakiś czas temu w mediach krążyły plotki o tym, że podróżnicy są już po ślubie. Jednak zakochani ani nie potwierdzili, ani zaprzeczyli plotkom.

Mimo to nie zdradzają szczegółów swojego związku. Podczas rozmowy z “Party” Przemek Kossakowski nieco się wygadał. Jak się okazało, podróżnik przeprowadził się do Warszawy, właśnie dzięki Martynie.

– Faktycznie, gdyby nie Martyna, nie zamieszkałbym w mieście, nawet gdyby mi ktoś dopłacał. Tu nie chodzi o to, że nie lubię Warszawy, po prostu nie za dobrze czuje się w miastach – zdradził.

Ostatnio Wojciechowska pochwaliła się bardzo romantycznym ujęciem. Na zdjęciu dziennikarka tuli się do swojego ukochanego. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie kryją zachwytu!

“Chyba najlepiej dobrana para”, “Jakie szczęście w tych oczkach”, “Oh jak ja Wam kibicuję” – czytamy.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here