Martyna Wojciechowska zagrała obserwatorom na nosie! “Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI”

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska/ Fot.Instagram

Martyna Wojciechowska postanowiła podzielić się zaskakującym zdjęciem z wakacji. Czy kobieta, jak sama przyznała, naprawdę pozuje na nim nago? Wszyscy są w szoku!

Martyna Wojciechowska podzieliła się na Instagramie zaskakującym zdjęciem zrobionym w czasie wakacji. Jak się okazuje, podróżniczka w zabawny sposób podeszła do tego, jak zazwyczaj komentowane są wakacyjne fotki celebrytów.

“Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO😳” – podpisała zdjęcie.

View this post on Instagram

Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO😳 (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek🤣) Tym razem jednak nie chodzi o mnie, ale o BUTELKĘ NA WODĘ z limitowanej edycji @martyna.world.shop ! KTO CHCE TAKĄ MIEĆ?! Bo mój sklep internetowy MARTYNA WORLD ma 10 takich do rozdania W PREZENCIE (5 na fb i 5 na insta) Z DOWOLNYM NAPISEM (personalizowany, każdy może mieć wygrawerowany swój własny, napisany przeze mnie!✌️) POMARAŃCZOWY to mój ulubiony, ale też oficjalny kolor Fundacji UNAWEZA, którą sklep Martyna World stale wspiera! Tworzyłam to miejsce z myślą o ludziach, którzy kochają podróże tak samo jak ja, dlatego znajdziecie tam wiele gadżetów przydatnych i w mieście, i w podróży! Wielu z Was już dołączyło do naszej WATAHY i zabieracie nasze gadżety na wyjazdy. Były w Tatrach, na plaży w Sopocie, w słynnym John o’Groats, nawet na Orlej Perci, a teraz… ze mną w basenie!🙈 Teraz czas na Ciebie! 👉 Wrzuć u siebie fotę i pokaż, gdzie zabrałeś coś z @martyna.world.shop 👉 Dodaj #martynaworldchallenge, żebym mogła Cię znaleźć, oznacz @martyna.world oraz @martyna.world.shop NA WASZE ZDJĘCIA CZEKAM DO KOŃCA WAKCJI, czyli do 31.08! Osobiście wybiorę najbardziej kreatywne foty😜(Wcale nie musisz jechać na kraniec świata, liczy się pomysł!) Rozstrzygnięcie kto dostaje prezenty już w pierwszym tygodniu września. CZAS START!🚀 A ja wracam do wody💦 M. #martynaworldshop #martynaworld #freedombymartyna #martynawojciechowska #travel #holiday

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Po chwili Wojciechowska dodała jednak, że wcale nie rozebrała się do tej fotki.

“Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek🤣” – dopisała w nawiasie.

A Wy daliście się nabrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here