Monika Zamachowska padła ofiarą oszustwa! “Pozew już w sądzie”

Monika Zamachowska
Monika Zamachowska Foto:instagram.com/monikazamachowska

Była prowadząca programu “Pytanie na Śniadanie” padła ofiarą oszustwa. Monika Zamachowska poinformowała o tym na swoim instagramowym profilu i zdradziła, że już złożyła pozew do sądu w tej sprawie.

Gwiazdy i celebryci często występują w różnego rodzaju kampaniach reklamowych. Zajmują się też promocją różnych produktów i usług w swoich sieciach społecznościowych. Niestety, czasem firmy bezprawnie wykorzystują wizerunki znanych osób.

Ostatnio Monika Zamachowska padła ofiarą takiego oszustwa. Pewna firma, która produkuje suplementy diety, wykorzystała wizerunek byłej prezenterki.

– Nie reklamowałam nigdy i nie zamierzam mieć nic wspólnego z tą firmą. Pozew za bezprawne użycie mojego wizerunku jest już w sądzie – oświadczyła na swoim instagramowym profilu dziennikarka.

Przypomnijmy, że Monika Zamachowska pod koniec października zeszłego roku pożegnała się z widzami programu “Pytanie na Śniadanie”. Po odejściu z programu gwiazda postanowiła zrobić przerwę od życia na salonach.

– Jestem w stanie, który można nazwać euforycznym, zachłystuję się wolnością. Być może ten stan przejdzie i nastąpi etap depresji, doła, ale po pierwsze, może ten stan nigdy nie nastąpi, a po drugie cieszmy się tym, co mamy teraz – powiedziała w rozmowie z “Fiestą”.

Mimo to gwiazda nadal jest aktywna w sieci i chętnie dzieli się swoim życiem z fanami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here