Monika Zamachowska wraca do TVP?! “To moja telewizja!”

Monika Zamachowska
Monika Zamachowska Foto:instagram.com/monikazamachowska

Monika Zamachowska zdradziła, że szuka stałej pracy. Czy wróci do TVP? Była prowadząca “Pytania na Śniadanie” wyznała: “Od dawna mówię, że to moja telewizja”.

W październiku zeszłego roku Monika Zamachowska pożegnała się z widzami programu “Pytanie na Śniadanie”. W mediach było szeroko komentowane zaskakujące zwolnienie prezenterki, którą zastąpiła Małgorzata Tomaszewska.

Monika Zamachowska była związana z Telewizją publiczną od 1995 roku. W najnowszym wywiadzie, była prezenterka szczerze opowiedział o rozstaniu z TVP.

– TVP ma niezwykłą umiejętność wyrządzania podłości człowiekowi, któremu należą się kwiaty i tort albo chociaż uścisk dłoni i słowo “dziękuję”. Zresztą, Aniu, mam przekonanie, że zaraz znowu tam wrócę, wiesz? (śmiech) To jest moja telewizja, od dawna to mówię. Ja się najlepiej sprawdzam w mediach publicznych. Co oczywiście nie zmienia faktu, że pukam od drzwi do drzwi i robię te wszystkie ruchy, które trzeba teraz wykonać – powiedziała w rozmowie z “Galą”.

Dziennikarka też wyznała, że poszukuje stałej pracy, ponieważ musi utrzymać dwoje dzieci. Teraz angażuje się w różne kampanie reklamowe.

– Wiem, że powinnam, bo jestem człowiekiem pracującym i mam na utrzymaniu dwoje dzieci.(…) Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im “twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po promocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, promowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych… Tak! (śmiech) Jestem w szoku – pani w moim wieku!? Musiałam się zastanowić, jakie mam stawki. Zarabiam tyle, ile zarabiałam, a pracuję dużo mniej – wyznała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here