“Nic się nie stało”. Lektorka filmu wykorzystana przez Latkowskiego: “Czuję się wplątana w propagandową produkcję”

Sylwester Latkowski Foto:facebook.com/latkowskisylwester

Lektorka filmu “Nic się nie stało” wydała oświadczenie. Barbara Kałużna wyznała w sieci, że “czuje się wykorzystana i i wplątana w propagandową produkcję”.

Barbara Kałużna to polska aktorka teatralna, telewizyjna oraz lektorka telewizyjna. Widzowie mogli zobaczyć ją m.in. “”Pierwszej miłości” czy “Na dobre i na złe”. Ostatnio aktorkę można było usłyszeć w filmie dokumentalnym Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało”, w którym dziennikarz ujawnia kulisy afery pedofilskiej w jednym z sopockich klubów.

Barbara postanowiła skomentować swój udział w produkcji. Na facebookowym profilu aktorka poinformowała, że jej głos został użyty bez jej wiedzy.

Drodzy Przyjaciele, jak wiecie, jestem lektorką. W sierpniu 2019 roku zostałam poproszona przez producenta Adama Sokołowskiego o przeczytanie fragmentów zeznań dziewcząt, które zostały skrzywdzone przez osoby związane z Zatoką Sztuki. Nagranie miało zostać wykorzystane w filmie dokumentalnym, który miał kontynuować ważny społecznie temat, znany mi z reportażu Gazety Wyborczej. Właśnie dlatego podjęłam się tego zadania i zrobiłam to bezpłatnie, nie pobrałam za to żadnego wynagrodzenia. – czytamy.

Lektorka wyznała, że czuje się wykorzystana.

Wczoraj wieczorem zobaczyłam film. Czuję się wykorzystana i wplątana w propagandową produkcję, która z problemem, o którym miał być zrealizowany dokument, ma niewiele wspólnego. – dodała.

2 KOMENTARZE

  1. Barbara Kałużna – to ta słynna Barrrrrrrrrrrrbara z radiowej reklamy Media Expert. Można by powiedzieć że ją i jej radiowego męża słychać częściej niż blondynę z Play. Tylko zastanawia mnie kim jest jest radiowy mąż? Można by powiedzieć, że to najbogatsze małżeństwo w Polsce. Ile Oni nakupili tych pralek, tabletów laptopów, telewizorów 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here