Obłędny komplet gwiazdy TVN-u. Gabi pokazała klasę

Obłędny komplet gwiazdy TVN-u. Gabi pokazała klasę
Gabi Drzewiecka/Fot. Instagram @g_rulez

Gabi Drzewiecka notorycznie zachwyca widzów swoimi stylizacjami. Tym razem także nie zawiodła fanów. Podczas “Bestsellerów Empiku”, dziennikarka muzyczna ponownie pokazała klasę. Ten komplet to totalny must have.

Gabi Drzewiecka niewątpliwie ma świetny gust, nie tylko muzyczny. Każda Arena w jej wykonaniu była istnym pokazem mody. Zawsze na czasie i z idealnie dobranymi dodatkami. Wyczucia smaku i stylu mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda TVN-u czy innych stacji. Gabi wie co i kiedy na siebie włożyć – bestsellerowy komplet na “Bestsellery Empiku”…

Przejęty przez nią program po Agnieszce Woźniak-Starak, “Big Brother 2” nie byłby tak bardzo atrakcyjny, gdyby nie stylizacje prowadzącej. W tym z pewnością przebiła wdowę. Zdawać by się mogło, że przy tej samej produkcji pracuje ta sama ekipa, w tym stylistka. Jak się jednak okazuje, z Gabi najwidoczniej musi pracować jej własna doradczyni. Nie ma innej możliwości, gdyż żadna z załogi TVN-u nie ma na swoim koncie aż tylu modowych bestsellerów.

Drzewiecka niewątpliwie pokazała klasę na “Bestsellerach Empiku”. Gwiazda postawiła na srebrny brokat, a ten nieustannie nie wychodzi z łask największych   projektantów. To niekwestionowany must have tego sezonu. W połączeniu z bielą daje fenomenalny efekt, co nie znaczy, że nie wygląda świetnie w połączeniu z innymi kolorami.

Bez wątpienia komplet Gabi to totalny must have tegorocznej zimy. Otóż z pewnością powinien on znaleźć się w szafie każdej trendsetterki. Wrażenie murowane. Instagramerki zachwyciły się outfitem Drzewieckiej i wcale nas to nie dziwi.