Pani Gadżet w negliżu. Ibisz nie mógł się powstrzymać

Pani Gadżet w negliżu. Ibisz nie mógł się powstrzymać
Anna Nowak-Ibisz/Fot. Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz mają coraz bliższe relacje. Co weekend wspólnie spacerują, jedzą wspólne posiłki i niby to wszystko i wyłącznie przez wzgląd na dziecko. Jednak nie sposób nie zauważyć tej chemii. Dziwne, że ma z tym problem Pani Gadżet, gdyż ona jest zawsze na bieżąco.

Pani Gadżet, czyli Anna Nowak-Ibisz uświadamia społeczeństwo w kwestiach technologicznych. A życie prywatne? Ania i Krzysztof od dawna nie są już małżeństwem, ale śledząc ich profile w mediach społecznościowych, nie sposób nie zauważyć wciąż tlącego się uczucia.

Jak widać, miłość nie ma nic wspólnego z technologią i współczesnością. Być może to właśnie dlatego tak trudno ją dostrzec i zrozumieć. Wszystko chyba po prostu działa w dwie strony. Tak jak starsze osoby mają problem z wdrożeniem nowinek technicznych, tak młode pokolenie nie umie odnaleźć się w czymś odległym tj. szczere uczucie.

Zarówno Ibisz, jak i Pani Gadżet nie mają już po dwadzieścia lat, a więc ich widzom te wszystkie podchody mogą się zdawać dziwne. Byli małżonkowie najwyraźniej nie potrafią wprost wyznać swoich uczuć podobnie jak ich znajomy z show biznesu.

Wojewódzki i Mucha również zaczęli się spotykać, przez co skupili na sobie całą uwagę mediów. Fani nie mogli zasnąć bez obejrzenia relacji Ani, która dodatkowo podsycała zainteresowanie. Do tej pory jednak nie wiadomo czy była to jedynie prowokacja ze strony gwiazd czy faktycznie próbowali odbudować związek sprzed lat.

Ibisz póki co, poza spacerami i wspólnymi posiłkami, skupia się na ciele Pani Gadżet. Ostatnio, gdy gwiazda TVN Style dodała zdjęcie ze swojego luksusowego urlopu, gwiazdor Polsat Cafe nie omieszkał go polubić. Co ciekawe, Nowak-Ibisz pozowała w skąpym bikini…

View this post on Instagram

Jedna z piękniejszych plaż na Krabi 🌴 nie ma leżaków ani parasoli, są drzewa i dają cień , można też założyć kapelusz i leżeć w wodzie – ja wybrałam tę opcję 😉🌴są też piękne groty w skałach, ktoś zostawił na nich umocowane haki do wspinaczki -:) Miejsce napewno warte odwiedzenia – cudownie ciepła woda , piasek biały i delikatny , można zjeść coś z barku na tajskiej łodzi , można też skorzystać z tajskiego masażu i obłożyć opalone ciało miąższem z aloesu 😉🌴 A kiedy słońce zaczęło tracić na mocy , zagraliśmy w piłkę na prawie pustej plaży i było bardzo fajnie 😉 #thajland #thajlandtavel #nature #beautifulbeach #chill #vacation #wyprawa #wakacje #momandson #friends 🌴🦜🌞

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here