Pilnie skrywana tajemnica wyszła na jaw! Mąż Beaty Tadli zarabia KOKOSY! Wiadomo, czym się zajmuje

Beata Tadla pokazała swoja starą legitymację WOŚP. Foto: Instagram
Beata Tadla pokazała swoja starą legitymację WOŚP. Foto: Instagram

Beata Tadla nie mogła przez długi czas ustabilizować swojego życia uczuciowego. Ku zaskoczeniu wielu osób, w sierpniu ubiegłego roku przyjęła pierścionek od tajemniczego Michała, a w lutym powiedziała po raz trzeci sakramentalne tak. Teraz wyszło na jaw, czym zawodowo zajmuje się wybranek dziennikarki. Zarabia kokosy!

Po rozstaniu z biznesmenem Rafałem fani Tadli obawiali się jak poradzi sobie z tym wszystkim. Okazało się, że poszło jej bardzo szybko i dosyć łagodnie, bo na horyzoncie pojawił się nowy mężczyzna.

Zaledwie po miesiącu znajomości para się zaręczyła. Tadla poinformowała o tak wielkiej zmianie w swoim życiu w bardzo specyficzny sposób. Zmieniła status na swoim profilu w mediach społecznościowych z “wolna” na “zaręczona”.

W połowie lutego, mimo tzw. pandemii i obostrzeń, dziennikarce i jej wybrankowi udało się zorganizować ceremonię zaślubin.

Beata Tadla

Następnie państwo młodzi wybrali się na miesiąc miodowy.

Nowożeńcy wypoczywali iście po królewsku. Nie poszli w ślady większości polskich celebrytów i pozostawili daleko w tyle znane i oblegane kierunki. Jak na miesiąc miodowy przystało, wybrali niezwykle romantyczne miejsce – Malediwy.

Tadla z radością dzieliła się cudnymi widokami na swoich social mediach.

Wybranek Tadli dość długo pozostawał osobą anonimową, a dziennikarka niechętnie wypowiadała się o życiu prywatnym swojego partnera, a teraz już męża. Wiadomo było jedynie tyle, że jest biznesmenem.

Czym zajmuje się mąż Tadli? Gdzie pracuje?

“Super Express” wyśledził, czym naprawdę zawodowo zajmuje się Michał. Jak się okazuje, 45-latek jest wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych w jednej ze spółek Skarbu Państwa – Enea Operator.

Zarabia tam prawdziwe kokosy. Choć miesięczna pensja uzależniona jest od wielu zmiennych, to mąż Tadli może liczyć co najmniej na 36 tysięcy złotych miesięcznie brutto. W “lepszych” miesiącach pensja skacze nawet do 80 tys. zł.

Jak przeczytać można na stronie firmy Enea Operator, wcześniej mąż Beaty Tadli pracował m.in. w Starostwie Powiatowym w Wałczu oraz Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego na stanowisku zastępcy dyrektora wydziału Edukacji i Sportu.

Beata Tadla
Beata Tadla z mężem/ Fot.Instagram

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)