Piotr Kraśko złamał zasadę kwarantanny. Teraz przeprasza

Piotr Kraśko
Piotr Kraśko Foto:instagram.com/p_krasko

Piotr Kraśko złamał jedną z zasad związanych z pandemią. Teraz dziennikarz przeprasza za swoje zachowanie.

W związku z rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa pojawiły się pewne zasady, które wprowadził rząd. Oprócz zakazu wychodzenia z domu bez wyraźnej potrzeby i odsuwania się od ludzi na minimum dwa metry wprowadzono nowe obostrzenia. Teraz rząd wprowadził między innymi godziny dla seniorów. W godzinach 10:00 – 12:00 zakupy w sklepach i aptekach mogą robić tylko osoby, które skończyły 65 lat.

Ostatnio paparazzi przyłapali Piotra Kraśko na łamaniu własne tej zasady. Dziennikarz o godzinie 11:50 udał się prosto do piekarni po pieczywo.

– Po wyjściu z Dzień dobry TVN faktycznie nie spojrzałem na zegarek i z przyzwyczajenia udałem się do piekarni. Byłem przekonany, że już jest po 12:00. Później się zorientowałem, że jednak brakowało kilku minut. Był to pierwszy dzień zakazu, zagapiłem się i przepraszam. Na szczęście w piekarni nikogo oprócz mnie nie było. Oczywiście uważam, że wprowadzone zakazy są jak najbardziej słuszne i teraz będę wyjątkowo na nie zwracał uwagę – tłumaczył się podczas rozmowy z “Faktem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here