Pół MILIONA w 3 dni! Tak umie TYLKO Chajzer

Filip Chajzer/Fot. Instagram @filip_chajzer filip_chajzer

Filip Chajzer ogłosił wielką zbiórkę na rzecz Domu Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce. Jedna z mieszkanek ośrodka, zwróciła się do niego bezpośrednio podczas sondy. To, co powiedziała na temat świąt i swojej sytuacji, wstrząsnęło dziennikarzem, który w trzy dni zebrał ponad pół miliona złotych!

Chajzer to mężczyzna o złotym sercu. Spokojnie można go również nazywać “PÓŁ MILIONA W TRZY DNI”, bo właśnie tyle udało mu się zebrać na rzecz Białołęckiego Domu Samotnej Matki, który jak się dowiedział od pani Izy przypadkowo poznanej podczas sondy, ma poważne kłopoty finansowe.

Jak deklarowała kobieta, brakuje nawet na ogrzewanie. W środku panuje niekiedy niższa temperatura, niż na zewnątrz. Ale nie był to jedyny problem placówki. Mieszkanka ośrodka w szczerych słowach, ze łzami w oczach opowiadała o skromnych porcjach i braku podstawowych rzeczy. Warunki tam panujące pozostawiają wiele do życzenia.

Jak wspomniała pani Iza, nieraz miała myśli samobójcze. Zastanawiała się czy nie wrzucić córki pod pociąg i nie rzucić się pod kolejny wagon. To wszystko było spowodowane bezradnością, ogromną biedną, która nie dawała żadnych szans i perspektyw na “jutro”. Na szczęście trafiła do ośrodka, w którym ma dach nad głową i własne łóżko. Jednak do momentu, w którym spotkała Filipa Chajzera, jej i pozostałym dwunastu matkom los nie sprzyjał. Białołęckiej placówce groziło zamknięcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here