Stara miłość w Starej Miłosnej, czyli Ibiszowie znowu razem?!

Ibiszowie razem nawet w czasach zarazy?! Gwiazda chwali się Młynarskiej
Krzysztof, Vincent i Anna Nowak-Ibisz/Fot. Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Anna Nowak-Ibisz udostępniła rodzinny spacer w Trzech Króli. Ibiszowie wybrali się do lasu w Starej Miłosnej. Towarzyszył im ich syn Vincent i pies Krzysztofa – Nicpoń. Czyżby para była znowu razem?

Ibiszowie dość często spędzają razem czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę, iż są po rozwodzie. Oboje jednak nie zdołali ponownie ułożyć sobie życia i znaleźć nowych partnerów. Jak doniósł nasz informator, robią to głównie ze względu na dziecko. Niemniej jednak sporo rodzin, ten problem rozwiązuje zupełnie inaczej. Tym razem znowu poszli na spacer.

Jak podkreśliła “Pani Gadżet” w poście na Instagramie: “Nicpoń wpadł do nas jak zawsze, jak huragan”. Jak widać Krzysztof często jest gościem Anny. Wspólnie spacerują, kwestują, jedzą kolację i są singlami. Para od jedenastu lat jest po rozwodzie. Decyzję o ślubie z nią, prezenter podjął stosunkowo szybko, bo już rok po rozwodzie, ponownie stanął na ślubnym kobiercu.

Czyżby dziennikarz zrozumiał, że lepiej nie znajdzie, a jego druga żona jest jego najlepszą opcją i spełnieniem marzeń. Oboje są już po pięćdziesiątce i najwidoczniej zmieniły się im priorytety. W tym wieku już chyba oboje wiedzą, czego chcą i z pewnością nie są to nowe związki. Anna Nowak-Ibisz tak jak i jej były mąż wciąż aktywnie pracuje w mediach. Czyżby wspólna pasja i branża dodatkowo scalały byłych małżonków. Być może Vincent jest tylko pretekstem do spotkań. Ibiszowie znowu razem? Zapewne w końcu się przekonamy…

 

View this post on Instagram

Nicpoń wpadł do nas jak zawsze, jak huragan 😄 moje trzy koty nagle zniknęły , wolały wybrać dobrze sprawdzone domowe schowki, więc las był najlepszym wyjściem z tej sytuacji 😉 Aczkolwiek w lesie okazało się, że utrzymać Nicponia na smyczy wcale nie jest tak łatwo … Tyle tu zapachów, leśnych ścieżek , drzew a nawet kumpli , że kiedy państwo się zagapiło , robiąc sobie słitfocię – ja się urwałem na wolność i zażyłem jej z taką nieokiełznaną radością, że nie da się tego opisać 🐾😄 mój Tata za mną biegł, a za nim biegła moja ciocia a za nią mój bro Vincent, a ja im uciekałem i wracałem i było strasznie wesoło, chyba nigdy w życiu tak szybko nie biegali 😅 Za tydzień też ich wyprowadzę do lasu i w pole 😄 to mówiłem ja @nicpon_super_pies 🐾 miłego wieczoru jeszcze Wam życzymy 😉 #spacer #naszlas #spacerzpsem #wszyscyrazem #leśneścieżki #nicponsuperpies #jakośwróciliśmy 😅 #fajniejestzpsem #kotyto anioły 😄🙏

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here