To najbardziej prawdopodobna przyczyna śmierci Ewy Żarskiej? Bliscy w nią nie wierzą

Ewa Żarska nie żyje.
Ewa Żarska nie żyje. (Zdj. FB/Ewa Żarska)

Według prokuratury do śmierci dziennikarki Ewy Żarskiej nie przyczyniły się osoby trzecie. Tym samym przyjęto wersję samobójstwa reporterki. Media spekulowały, że do tragedii mógł się ktoś przyczynić. Żarska była w trakcie pisania nowej książki, a materiały dotyczące pedofilii wśród znanych osób jakie posiadała, podobno zaginęły.

Ciało dziennikarki zostało odnalezione w jej mieszkaniu 16 kwietnia późnym wieczorem. “Super Express” podaje, że policję powiadomiła osoba, z którą Żarska pozostawała od kilku miesięcy w związku. Osoba ta miała być zaniepokojona SMS-sami od dziennikarki, z których treści wynikało, że może zrobić sobie krzywdę.

Odnalezione ciało Żarskiej wisiało i to ten fakt według prokuratury przesądza o samobójstwie. Śledczy zabezpieczyli nośniki danych, które znaleźli w mieszkaniu. “Jakie, nie wiadomo, ale twierdzą, że śmierć Ewy Żarskiej nie ma związku z jej pracą zawodową. Uważają, że przyczyną miały być problemy osobiste” – podał „Wprost”.

Przyjaciele i znajomi nie wierzą w tę wersję. Uważają, że ich koleżanka nie mogła popełnić samobójstwa. Feralnego dnia rano opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie znad morza i napisała, że chce tam pojechać. Opublikowała też fotografię szczeniaka i pytała internautów o pomysły na imię dla pupila. Na kilka dni przed śmiercią rozmawiała z przyjaciółmi, dopisywał jej humor, miała nawet umówić się na “nielegalny spacer”. Bliscy wskazują też, że pani Ewa opiekowała się ukochanymi rodzicami i nie mogłaby zrobić im czegoś takiego.

Dziennikarka przymierzała się do pisania książki opartej na zebranych materiałach nt. pedofilii i adopcji dzieci. Dotyczyły one osób wpływowych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here