Tomasz Lis wciąż walczy o zdrowie?! W jakim stanie jest dziennikarz?

Tomasz Lis w szpitalu! Co się dzieje z popularnym dziennikarzem? Foto: print screen z YouTube/Tomasz Lis.
Tomasz Lis w szpitalu! Co się dzieje z popularnym dziennikarzem? Foto: print screen z YouTube/Tomasz Lis.

Tomasz Lis wciąż nie może dojść do siebie. Dziennikarz miał poważne problemy zdrowotne. Jak się okazało, teraz może liczyć tylko na pomoc córek.

W grudniu 2019 roku media obiegła wiadomość o nagłej hospitalizacji Tomasza Lisa. Jak wiadomo, podczas wizyty w Olszynie Tomasz Lis poczuł się bardzo źle. Dziennikarz trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego na oddział intensywnej terapii. Jak okazało się później, przeszedł udar. W marcu 2020 Lis po raz kolejny trafił do szpitala, jednak tym razem z “problemami sercowymi”.

Jak informuje portal “Pudelek”, Tomasz powinien cały czas być rehabilitowany, jednak przez pandemię, na razie jest to niemożliwe.

Teraz więc Tomek nadrabia z zapałem wszystkie zaległości. Szczególnie zależy mu na powrocie do pełnej sprawności, jeśli chodzi o wymowę. Ta jest przecież bardzo ważna w przypadku dziennikarza pracującego na wizji. Tomek ćwiczy więc z logopedą i jest bardzo zdeterminowany, by robić postępy – zdradza informator serwisu.

Jak się okazało, dziennikarz w tak trudnej sytuacji może liczyć tylko na pomoc córek, ponieważ od pewnego momentu żyją z Hanną Lis oddzielnie.

Tomek nie może liczyć na żonę. Hanna wprawdzie była u niego, gdy trafił tuż po udarze do szpitala w Olsztynie, ale teraz żyją oddzielnie. (…) Zawsze są chętni [córki – red.], by mu pomóc, choćby zrobić zakupy tak, żeby Tomasz mógł zająć się swoją pracą, rehabilitacją albo ćwiczeniami logopedycznymi – czytamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here