Wojewódzki ma nową dziewcznę! To NIE Mucha

Wojewódzki ma nową dziewcznę! To NIE Mucha
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Wojewódzki nie powinien nazywać się królem, tylko Don Juanem TVN-u. Ma na swoim koncie chyba więcej kobiet, niż odcinków własnego programu. Tym razem oficjalnie oznajmił na Instagramie, że ma dziewczynę. Ta jednak nie jest tak obyta z motoryzacją jak Mucha.

Kuba Wojewódzki nie chwali się swoimi romansami, a na pewno nie tymi, które są godne pożałowania bądź są po prostu krótkotrwałe. Nie każda partnerka showmana ma tyle wdzięku i obycia z jego samochodami, co Anna Mucha. Ta zawsze, gdy jeździła jego egzemplarzami, zwracała je w idealnym stanie. Gwiazdor nigdy się na to nie skarżył. Niestety ideałów nie ma wielu…

W ubiegłym roku, Kuba Wojewódzki niechcący wyjawił w swoim programie, że ma dziewczynę i to było przed domysłami, że w ogóle może nią być Mucha. Jak się okazało, ta prawdziwa była ona sporo młodsza od dziennikarza, a wcześniej spotykała się z Maćkiem Musiałem. Dwudziestolatka studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stąd też często można było podziwiać kolekcję Kuby na A2.

Pod koniec 2019 roku, jesienią zrobiło się bardzo głośno na temat powrotu Kuby do swojej wielkiej miłości sprzed lat. Miała to być Ania Mucha, jego wieloletnia partnerka.

Jednak w weekend Wojewódzki dodał post, w którym dał do zrozumienia fanom, że ma nową partnerkę i z pewnością nie jest to Mucha. Dziewczyna nie ma żadnego pojęcia o samochodach. Oddała mu auto z aż trzema “flakami”! Ewidentnie miała pecha, łapiąc gumę prawie na wszystkich oponach… Sama jednak nie wyczuła sytuacji i była przekonana, że problem tkwi “w temperaturze albo w oleju”.

Nowa wybranka narobiłaby niezłego zamieszania i przysporzyłaby mu gigantycznego wydatku. Jak widać, to nie pozostawia żadnych wątpliwości, że zarówno Kuba, jak i jego samochody byłyby bezpieczniejsze w rękach aktorki…

 

3 KOMENTARZE

  1. Hmmmmmmmmmmmm, co to za informacja? Ciekawsza byłaby np. gdyby redaktor napisał, że Wojewódzki ma nowa kozę albo psa- i tyle.

  2. Niech pochwali rodzina.Gdzie dziadku masz rodzinę?Ciekawe jaka małolata podetrze ci tyłek na stare lata.Biedni są ci którzy mają tylko pieniadze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here