Wojewódzki: “Mam takie życie (…) to bardzo niesprawiedliwe”

Wojewódzki włożył TO do buzi. Fani znowu w szoku!
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki już prawie miesiąc przebywa na wakacjach. Dziennikarz chyba nie przepada za zimą, bo na miejsce swojego wypoczynku wybrał plaże, palmy i upały. Jak zaznaczył na Instagramie, to niesprawiedliwe, że ma takie życie.

Wojewódzki jest jednym z najlepiej opłacanych polskich dziennikarzy. Kontrowersyjny komik z ciętym poczuciem humoru, ma tyle samo fanów, co wrogów. Jednak to jego program może poszczycić się rekordową oglądalnością w porównaniu do innych formatów TVN-u. Ostatnio sukcesywnie dodaje on zdjęcia z wysp i ciepłych krajów, tym razem przyszła mu jednak pewna refleksja nad tym, jakie wiedzie życie.

– Właśnie zdałem obie sprawę iż mam takie życie, że nie potrzebuje od niego wakacji…
To bardzo niesprawiedliwe
– wyznał Kuba.

Od razu wylał się na niego hejt. Jeden z internautów odniósł się bezpośrednio do wpisu króla TVN-u, twierdząc iż prowadzi on życie “najbardziej samotnego pajaca na świecie”. Większość komentarzy nie było negatywnych, choć sugerowały one poniekąd zazdrość. Były i takie, które dość żartobliwie podeszły do posta Wojewódzkiego.

Tym razem Kuba wylądował na Guadalupe. Jest to hiszpańska wyspa położona w Dolnej Kalifornii, administracyjnie należąca do Meksyku. Wojewódzki nie oszczędza, jeśli chodzi o wypoczynek. Z pewnością powróci na antenę w świetnej kondycji z mnóstwem nowym żartów i pomysłów. My już nie możemy się doczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here